Я вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людину

До знайомства зі мною чоловік жив із батьками. Зарплата у нього нормальна, тому йому вистачало на себе. Він раз на три роки міняв мобільний телефон, любить лише брендові речі, а ще у ресторані посидіти з друзями. Тому я не переживала, що він не зможе утримувати сім’ю.

Я перед весіллям поставила умову — жити окремо та збирати на свою квартиру. Бачачи його добре одягненим, з машиною і на подарунки не скупим, я вирішила, що має накопичення. Плюс мої, і можна буде робити перший внесок. Але як я помилилася!

Чоловік давав батькам на комуналку, іноді купував їжу, а решту витрачав він. Жив він на всьому готовому, не думаючи про жодні побутові проблеми та витрати. А тут раптом виявилося, що потрібно багато купувати у свою квартиру. У магазині він скиглив, що я надто захопилася покупками.

А я просто вибирала побутову хімію, тарілки, чашки та все інше для кухні. Нам були потрібні і постільна білизна з рушниками, і засоби для ванної. Не буду перераховуватиму всі потреби, хто заселявся в квартиру, де тільки меблі господарів, той знає, скільки ще потрібно витратити на облаштування.

Я вже не говорю про порожній холодильник. Це він у мами відкривав його та брав усе готове, а тут їжу треба купити самому та витратити гроші.

Перша сварка виникла через гроші. Чоловік обурювався, що багато витрачається коштів, і він не встигає заробляти. Тоді я запропонувала скластися і брати ці гроші тільки на покупки, кожен витрачає на себе свої. Навіть дозволила самому розпоряджатися ними, приносити їжу, яку хоче. Грошей вистачило рівно на тиждень. І це у нас ще нема дитини!

Я вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людину. Йому не 18, а 29 уже. Який із нього вийде батько! Я вже не кажу, що прибиранням він займатися категорично відмовився.

Я шкодую, що одразу розписалася. Тепер підтримую тих, хто вирішив пожити цивільним шлюбом хоча б кілька років. Тільки у побуті можна впізнати людину.

Related Post

Мені скоро сорок, а я до сих пір незайманаМені скоро сорок, а я до сих пір незаймана

Ліза, журналіст, 38 років: – Я симпатична, виглядаю молодше за своїх років. Раніше дуже любила посміхатися, а останнім часом весь час сумую. У свої 38 років я не змогла подарувати

Невже мати не може зрозуміти, що заважає мені будувати своє життя і зібрати хоч якусь суму?Невже мати не може зрозуміти, що заважає мені будувати своє життя і зібрати хоч якусь суму?

Батьки розлучилися, коли ми з братом були ще школярами. Відразу ж ми переїхали до бабусі. Тут також мешкав і мамин розлучений молодший брат, великий фанат коктейлів. Тому його і вигнали

Сестра потрапляє на нервовому грунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається однаСестра потрапляє на нервовому грунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається одна

Розповім вам історію сестри, яка вчить нас не опускати руки й бачити краще в конкретний період життя. Отже, Віка, їй було 25, за розподілом поїхала працювати вчителем-майстром в інше місто