Я вийшла заміж 7 років тому, з тих пір я майже кожні два роки народжую. І ні, я не скаржуся, у мене ідеальний чоловік, який і заробляє добре, і готує, і прибирає, і навіть з дітьми сидить, ще й до подружок відпускає

Досить кумедно навіть писати про це. Багато дівчат подумають, що я зовсім заганяюся або зажралась … Але все ж варто про це написати.

Я вийшла заміж 7 років тому за хлопця, з яким мене познайомила сестра. З тих пір я майже кожні два роки народжую. Перший раз вийшло абсолютно випадково, а далі вже по накатаній клепали. Та й як не народжувати, коли у тебе ідеальний у всіх відношеннях чоловік?

Майже весь вільний час проводить з дітьми. Причому з нашими дітьми))) Працює багато, але і заробляє дуже добре. Ні в чому не потребуємо. Іноді мене відпускає провести час з подругами. Сам залишається з дітьми. Я хоч і сиджу вдома, але ж мені теж потрібна психологічна розрядка.

Якось бачила мемчік, що дівчину заводять не високі і стрункі чоловіки, а ті, які вміють мити посуд. Так мій взагалі просто бомба: вміє ковдру заправляти в підодіяльник, сам може запустити прання, вивісити білизну, пропилососити. На вихідних він сам готує їжу. Просто йому подобається готувати. Особливо добре готує страви з морепродуктів.

Коли я зустрічаюся зі своїми подругами, то постійно вислуховую їхні скарги на своїх чоловіків. Хтось ледарює, хтось бухає, хтось ніякий в ліжку, хтось навпаки наліво ходить. А мені навіть і поскаржитися нема на що.

Якось навіть підозріло. Може в нього є якісь грішки? Подруги всі думають, що я покриваю свого чоловіка або соромлюся його … Але мені дійсно нічого сказати поганого. А хвалитися перед подругами незручно, та й стрьомно … Раптом позаздрять?

Хоча мій чоловік якби хотів, то давно б уже пішов. Адже після трьох дітей я зовсім не айс: груди обвисли, розтяжки на животі, постаріла, мішки під очима від постійного недосипу. У манікюрний взагалі не ходила вже років шість.

Дорогі, дівчатка … Шукайте ідеальних. Вони насправді існують. Кайф – це коли у тебе не альфа-самець, який показує брутальність і принижує по чому даремно, а коли тебе любить звичайний чоловік, на якого можна покластися і бути впевненою, що він завжди тобі допоможе … Але ж допомога потрібна всім, навіть дуже сильним жінкам.

You cannot copy content of this page