ЦЕ EASY Життєві історії Я вийшла заміж тільки через те, що чоловік за словами моєї мами був хорошою «партією». Але він нестерпний, я пішла від нього, а моя мама на мене зла через це, не хоче спілкуватися нормально, тільки скандалимо

Я вийшла заміж тільки через те, що чоловік за словами моєї мами був хорошою «партією». Але він нестерпний, я пішла від нього, а моя мама на мене зла через це, не хоче спілкуватися нормально, тільки скандалимо

Я живу з мамою і дочкою дворічною в одному будинку, і відбуваються постійні конфлікти, ініціатива в цьому тільки моєї матері.

Я розлучилася з чоловіком, тому що він підло себе вів, зраджував, не звертав уваги на нас з дитиною, не збирався змінюватися і не змінився до цього дня.

Для мами він був хорошою партією для мене, так як він багатий. Але крок вже зроблений, я пішла.
Звісно з 4-х місячною дитиною я пішла до рідної матері жити в великий будинок.

На сьогоднішній день я настільки вимотана скандалами на побутовому грунті, що вже немає ніякого бажання щось в будинку робити. У мене стосунки з’явилися з хлопцем, хорошим, але менш забезпеченим, ніж мій колишній чоловік (мені здається, саме це стало причиною маминого неприйняття його).

Я не можу підійти до неї за порадою, відразу крик, я не можу почати розмову по душам, бо повне ігнорування (в телефон уткнется або книжку). Дві господині на одній території це складно, але можливо.

В даному випадку абсолютно неможливо, так як все щоб я не робила – все не так, ніколи не скаже дякую за допомогу, будь-якого характеру, вважає, що раз я її дитина, значить, зобов’язана всім.

Дорікає, що допомогла після розлучення (житло надала), матеріально я її не напружую, так як колишній чоловік платить аліменти. Намагалася з’їхати на квартиру, але поки такі витрати не потягну.

Я не можу зрозуміти причину такого ставлення до себе? Я вчусь заочно. Я не гуляю по шинках (тільки побачення з новим хлопцем в кафе), я не п’ю, не курю, виховую дуже тямущу дочку.

Мама моя ніколи не бралася гуляти з онукою, днем ​​не спілкується, тільки якщо маленька сама до неї підбіжить. Я не розумію, як мені розмовляти з мамою. Відбулася розмова на тему моїх стосунків, перетекло все в скандал, закінчився він моєю фразою: «я не відчуваю, що ти моя мати. Ніби просто жінка живе в будинку ». Тепер ми не розмовляємо, я морально спустошена.

Related Post

Мучать мене сумніви, що у дружини є коханець. Проте прямих доказів немаєМучать мене сумніви, що у дружини є коханець. Проте прямих доказів немає

Мені 35, дружині 30, разом ми разом вже 7 років. Одружені 4 роки, доньці також 4. Останні 2 роки дружина активно займається спортом, ми разом з нею ходимо в один

Сестра чоловіка без дозволу влазить в нашу сім’юСестра чоловіка без дозволу влазить в нашу сім’ю

У чоловіка є сестра, вона на 6 років його молодше. Раніше ми з нею цілком стерпно спілкувалися, були майже подругами. Нічого особливо особистого, але як завжди буває у родичів. Вона

Розвернулася і пішла, кинула Наті щось про те, що приходь, Віктор теж буде радийРозвернулася і пішла, кинула Наті щось про те, що приходь, Віктор теж буде радий

В хаті пахло їжею. Завтра вже мало бути весілля, мати з сестрами та тіткою були заклопотані на кухні, а Вітя бігав з кутка в куток, не знаючи куди себе подіти.