Я вийшла заміж за чоловіка, якого любила. До цього я ні з ким не жила, а у нього було багато відносин. Майже з першого дня я стала чути: “Ти не вмієш прибирати, не так приготовлено, не туди поклала, чому ти чіпаєш мої речі”. Потім він почав називати мою зовнішість “простою”, і додавав, що у нього були “моделі”, хоча в мене зовнішість дуже приваблива

Допоможіть розібратися в сітуаціі. Я вийшла заміж за чоловіка, якого любила. До цього я ні з ким не жила, а у нього було багато відносин. Майже з першого дня я стала чути: “Ти не вмієш прибирати, не так приготовлено, не туди поклала, чому ти чіпаєш мої речі”.

Спочатку я намагалася йому догоджати. Але все одно було все не так. Потім ми якось посварилися. і він сказав: “Інші тут робили в 10 разів більше, ніж ти! Мені стало до сліз образливо.

Це при тому, що він завжди говорить, як сильно любить мене. А я вже починаю в цьому сумніватися. Знайшла відео, яке він робив, там колишня дівчина, просто її фотки на тлі музики-та підпис: Я тебе люблю!

Я запитала: “А чому не одружився на ній?” Він сказав: “Так я і не любив її, просто прихильність була”, що наштовхнуло мене на думку, що його слова можуть нічого не значити.

Потім порівняв мене зі своєю останньою дівчиною, сказав, мовляв, та гарніше була. А вона переспала з ним на другий день знайомства і потім вони через місяць розлучилися.

Я сказала: “Навіщо порівнювати мене з цієї дівчиною дурною?”.

А він мені у відповідь: “Сама ти дурна”.

Я і подумала, що він її любить досі, іноді бачила, як фотки її переглядає. А потім знайшла в його переписку з його родичем, і він йому пише про мене (після місяця нашого знайомства): “Людина вона хороша , але не моя, у мене від неї відторгнення якесь “.

Ось цього я не очікувала. Плюс коли ходимо куди-небудь, він завжди дивиться на інших, і коментує: “Дивись які груди, сідниці, ноги”.

Я сама дівчина зовні приваблива, з хорошою фігурою і довгими волоссям, але часто чула від нього: “Ти ж звичайна, а ось у мене були такі дівчата”.

Я поговорила з ним безпосередньо, сказала, що мені неприємно, і що не треба порівнювати свою дружину з іншими. Якщо я така погана-давай розлучимося.

Він навіть чути не хоче про це. Після цього я для нього стала найкращою. А мені все здається, що він мене порівнює з колишніми. Його батькам я дуже подобаюся, вони сказали, що нарешті-то він знайшов хорошу дружину.

Я сама маю дві вищі освіти, всебічно розвинена, начитана, володію мовами, вдома готую, прибираю.
І все одно хтось завжди краще. Тоді не можу зрозуміти, чому він одружився.

Клянеться, що любить, кожен день. Але я, напевно, не відповідаю його ідеалу.

Related Post

Доленосна зустріч на вокзалі напередодні Нового рокуДоленосна зустріч на вокзалі напередодні Нового року

Переїхавши восени жити до столиці, після багатьох розчарувань у житті, я почала все з нуля. Нове орендоване житло, нова робота, люди, і навіть повітря. Я налаштувала себе тільки на роботу,

Чи варто відновлювати стосунки з коханою дівчиною втретє?Чи варто відновлювати стосунки з коханою дівчиною втретє?

З дівчиною розлучився вже втретє. Мені 24 роки, їй 21. Вона завжди говорила, що хоче бачити поряд із собою сильного чоловіка. На самому початку наших стосунків, ми скажемо так, дуріли,