Я вийшла заміж за розрахунком, але через 6 років батько чоловіка дізнався, що я безплідна. Вони просто викинули мене, але я відсудила цілу квартиру

Хочу поділитися наявним досвідом, а також попередити тих молодих дівчат, які вважають, що шлюб з розрахунку – хороша затія.

У шлюбі з не коханим чоловіком я перебувала 6 років. Коли виходила заміж, мені було 23 роки. Можливо, був інший вихід, але я його не бачила. Перспектив залишитися після навчання в місті практично не було. Жити з батьками я не те, що не хотіла, а просто не могла. На той момент моє становище здавалося безвихідним.

У 23 роки я вважала, що шлюб з багатим чоловіком – це саме те, що мені було потрібно. Як же я помилялася.

Варто відзначити, що мій чоловік самостійно гроші не заробляв. Джерелом його фінансування були його батьки. Грошей у нього в родині не рахували. Жити на широку ногу він звик з дитинства. Я не говорила чоловікові, що не люблю його, але і явною прихильності не проявляла.

Перший рік сімейного життя протікав не ідеально, але … більш-менш гладко. Ми “притиралися” одне до одного. Скажу відразу, що якби не гроші, то терпіти хамство я б не стала. Я навіть не зовсім зрозуміла, навіщо мій хлопець хотів одружитися. Дітей він не хотів, планів ніяких не будував, та й життя продовжував вести таке ж розпусне, як і раніше.

Я знала, що чоловік зраджує. Мені було начхати, якщо чесно. Чим я по-справжньому була стурбована – це накопиченням капіталу. Це було непросто. Якщо чоловік не рахував грошей, то тесть вів облік практично кожній копійці. Дивно було те, що у фінансовій ситуації нашій сім’ї краще був обізнаний тесть, ніж чоловік.

Викинути на вулицю мене вирішили після того, як з’ясувалося, що я безплідна. Тесть і чоловік вчинили зі мною досить суворо: дали 3 доби на збір речей. Розлучилися. Після розлучення я відсудила у колишнього чоловіка одну квартиру, яку той купив вже будучи в шлюбі. За цей час змогла відкласти 600 000 грн, які пустила головним чином в акції та облігації. Скажу відразу, що купівлею акцій я зайнялася лише після розлучення (не хотіла палитися).

Я не думаю, що зробила добре. Зовсім ні … Втім, мій колишній чоловік вчинив ще гірше.

Щаслива я була весь цей час? Звичайно, ні. Добре, що все скінчилося, а я тепер можу жити так, як хочу. Бідність штовхає на найгидкіші вчинки. Це один з них.

Якщо ви вступаєте в шлюб не по коханню, то дотримуйтесь 4 обов’язкових правил:

1. Завжди уважно читайте шлюбний договір. Кожен пунктик прочитайте. Якщо чогось не розумієте, звертайтеся до юриста.

2. Ідіть в той момент, коли починається насильство. Ніякі гроші цього не варті.

3. Якщо вийшли заміж за розумну людину, яка вас по-справжньому любить – вам пощастило. Не зраджуйте і не ображайте таку людину. Можливо, це краще, що з вами сталося.

4. Думайте своєю головою, кожен випадок індивідуальний. І знайте, що вам ніхто крім вас самої не зможе допомогти.

You cannot copy content of this page