Я випадково побачила чоловіка своєї подруги з молодою дівчиною, вони виглядали, як солодка парочка. Тепер я не знаю, як про це розповісти подружці і чи потрібно взагалі втручатися

У мене назріло питання, яке мене мучить і не дає мені спокою. Не хочу вже дуже детально і довго розповідати всю історію, спробую викласти тільки суть проблеми.

Пару тижнів тому я дізналася, до речі, дивно випадковим чином, про те, що чоловік моєї подруги їй зраджує.

Точніше, не так. Перші підозри у мене виникли, коли я побачила його в соцмережі, з його номером авто, але на аватарці була просто його рука на кермі і інше ім’я.

Я знала зі слів подруги, що вони домовилися піти з тієї соцмережі. Вона пішла. Коли я його побачила, мене це насторожило, але оскільки я сама там переглядаю чоловіків, хоч і не в пошуку, я подумала, що і він просто так.

Хоча, мені здалося дивним, що саме він був ініціатором видалення з тієї соцмережі, а сам там відвисає. Ну ладно, буває. Це було кілька місяців тому.

Потім інша подружка мені сказала, що вона проводжала родичів і в аеропорту бачила цього самого чоловіка нашої подруги, який сидів в машині з якоюсь дівчиною.

Ну ладно, знову таки – що за дівчина. Але блін … Пару тижнів тому я зі своїм коханим їздила в Логопарк, красивий парк у нас в області, ще хотіла написати сюди тему про те, що бувають ще все ж таки прекрасні меценати, які створюють чудові місця нам для відпочинку – про людину , який створив просто чудовий парк, який працює цілодобово і вхід в який абсолютно безкоштовний.

І ось там то я і побачила на власні очі чоловіка моєї самої близької подруги з дівчиною. Час був близько 9 вечора, ми збиралися вже їхати, йшли до виходу не поспішаючи.

І тут я бачу, що ця “солодка парочка Твікс” абсолютно щасливі на вигляд і абсолютно задоволені, тримаючись за руки, спускаються сходами з кафешки, нас вони не побачили, ми перебували в затемненому місці, а вони на світлі.

Перша моя емоція була, ви не повірите, підійти до них і влаштувати щось з криками і розбірками.

Через пару хвилин, у мене з’явилося бажання сховатися, як ніби “я не я і нічого не бачила і не бачу”. Огидний стан, повинна вам сказати, у мене миттєво зіпсувався настрій, я сказала своєму, що “подивися на цю пару – впізнаешь? “.

Він бачив його кілька разів, впізнав, звичайно, але став мене заспокоювати, типу, це ще не означає, що вони коханці. Чим мене розлютив ще більше, тому що ця чоловіча безглузда солідарність, яка мене просто шокує.

Поверталися додому нервові, я мало не істерії, він мене заспокоював, я ще більше нервувала.

Ну звичайно ж, він вважає, що я повинна мовчати і не втручатися, ні в якому разі нічого їй не говорити. Подружці. А я не можу прийняти рішення – мовчати або розповісти.

З одного боку – краще промовчати – це їх особисте життя, втручатися в нього ніхто не має права, навіть подруги. Начебто це правильно.

Але з іншого боку – ось особисто я б вважала за краще знати, і якби моя подруга дізналася, як я і не сказала б мені – я б напевно їй цього не пробачила. Боже, ось за що на мені навалилася ця вся фігня?

Я вже третій тиждень не можу викинути з голови це питання – що мені робити – мовчати або ж розповісти їй? Просто якийсь амбец.

Буду вдячна тим, хто захоче висловити свою думку.

Related Post

Вони так і не зрозуміли, що зіпсували мені все дитинство cвоєю суворістюВони так і не зрозуміли, що зіпсували мені все дитинство cвоєю суворістю

Проблеми спілкування з батьками у мене були завжди, особливо з мамою. Мені ніколи не дозволяли мати свою думку, а тим більше її висловлювати. Річ у тому, що я єдина дитина

Чахну від того, що від мене мій чоловік відвернувся. Що він не захоплюється мною, і я йому просто вже набридлаЧахну від того, що від мене мій чоловік відвернувся. Що він не захоплюється мною, і я йому просто вже набридла

Із чоловіком познайомилася, бувши студенткою. Я його зустріла, і одразу йому сподобалася. А він, попри свою красу, здався мені розпещеним. Проте потім відкрив душу і здався мені просто гарною людиною.