Я вирішила поділити домашні обов’язки на двох

Дивлячись на чоловіка, що розвалився на дивані перед телевізором, я зрозуміла, що тут не так і це треба міняти. У вихідні у нього комп’ютер, телевізор, телефон, а у мене відповідно свої захоплення: каструлі, прибирання, пральна машина і прасувальна дошка.

А навели мене на цю думку під час прибирання, носки чоловіка біля дивана, що знову валялися. І я вирішила, що настав час розподілити обов’язки по будинку порівну. До такого рішення я приходила не раз, але зупиняло те, що в будинку все занепаде, і мені доведеться самій знову все налагоджувати. Пам’ятаю скільки коштувало сил і нервів переконати чоловіка зробити ремонт та поміняти меблі.

Але терпець мій урвався, і я вирішила висловити все чоловікові, що я не Попелюшка, а він не принц, якому треба прислужувати. Для нього це стало шоком, він відразу сказав, що не зуміє, а в мене і так все виходить, і я всюди встигаю. Він не розуміє того, що швидко все я роблю не від того, що я така розумниця або мені це легко, а тому, що в мене не вистачає часу.

І я вирішила поділити домашні обов’язки на двох. Працюю і втомлююся на роботі я так само як і він, тож чомусь він приходить і відпочиває, а я ще цілий вечір працюю вдома, не кажучи вже про вихідні, коли потрібно і приготувати, і прибрати, і купити продукти на тиждень.

З цього моменту почалися сварки, чоловік дуже незадоволений тим, що доводиться підмести або винести сміття, поки я готую обід. Я попередила, що поки я цим займатимуся, то готувати і купувати їжу доведеться йому самому.

Я згодна бути домогосподаркою, тоді нехай він заробляє, щоб нормально забезпечити сім’ю, а я забезпечуватиму йому комфортний відпочинок після роботи. А поки це не так, то обов’язки по дому будуть розділені порівну. Інакше якщо я можу і гроші заробляти, і лампочку сама поміняти, то навіщо мені чоловік?

Related Post

Не можу переконати колишню дружину піти до психологаНе можу переконати колишню дружину піти до психолога

Коли ми з дружиною тільки почали зустрічатися, вона була відкритою, товариською дівчиною. Після весілля почалися претензії, вона буквально зациклилася на матеріальному достатку. Нормально поговорити про це не виходило, дружина закрилася

Я зварила каву в турці, бо ми всі кавоманиЯ зварила каву в турці, бо ми всі кавомани

Мої 30 років хотіли спочатку взагалі не відзначати, але потім зрозуміли, що не вийде: рідні все рівно будуть вітати, перед ними щось прийдеться ставити на стіл. Тому все ж вирішили

Якби я тільки знала, чим закінчиться зустріч із моїм чоловіком, то ніколи б не наважилася на шлюбЯкби я тільки знала, чим закінчиться зустріч із моїм чоловіком, то ніколи б не наважилася на шлюб

Я познайомилася зі своїм чоловіком у лютому, завдяки своїй колишній подрузі. І у той час почалися проблеми з його сім’єю. Вони просто не сприймали мене та його бажання побудувати зі