Я вирішила поділити домашні обов’язки на двох

Дивлячись на чоловіка, що розвалився на дивані перед телевізором, я зрозуміла, що тут не так і це треба міняти. У вихідні у нього комп’ютер, телевізор, телефон, а у мене відповідно свої захоплення: каструлі, прибирання, пральна машина і прасувальна дошка.

А навели мене на цю думку під час прибирання, носки чоловіка біля дивана, що знову валялися. І я вирішила, що настав час розподілити обов’язки по будинку порівну. До такого рішення я приходила не раз, але зупиняло те, що в будинку все занепаде, і мені доведеться самій знову все налагоджувати. Пам’ятаю скільки коштувало сил і нервів переконати чоловіка зробити ремонт та поміняти меблі.

Але терпець мій урвався, і я вирішила висловити все чоловікові, що я не Попелюшка, а він не принц, якому треба прислужувати. Для нього це стало шоком, він відразу сказав, що не зуміє, а в мене і так все виходить, і я всюди встигаю. Він не розуміє того, що швидко все я роблю не від того, що я така розумниця або мені це легко, а тому, що в мене не вистачає часу.

І я вирішила поділити домашні обов’язки на двох. Працюю і втомлююся на роботі я так само як і він, тож чомусь він приходить і відпочиває, а я ще цілий вечір працюю вдома, не кажучи вже про вихідні, коли потрібно і приготувати, і прибрати, і купити продукти на тиждень.

З цього моменту почалися сварки, чоловік дуже незадоволений тим, що доводиться підмести або винести сміття, поки я готую обід. Я попередила, що поки я цим займатимуся, то готувати і купувати їжу доведеться йому самому.

Я згодна бути домогосподаркою, тоді нехай він заробляє, щоб нормально забезпечити сім’ю, а я забезпечуватиму йому комфортний відпочинок після роботи. А поки це не так, то обов’язки по дому будуть розділені порівну. Інакше якщо я можу і гроші заробляти, і лампочку сама поміняти, то навіщо мені чоловік?

Related Post

Живемо разом 3 роки, хлопець сприймає мене як належнеЖивемо разом 3 роки, хлопець сприймає мене як належне

З хлопцем у відносинах вже 6 років, 3 роки живемо разом. Все ніби добре, але мені здається, що нас пов’язує тільки звичка. Він перестав робити мені компліменти. Це стосується, наприклад,

Бабусі на лавці не дають нам нормально пограти дітям на майданчикуБабусі на лавці не дають нам нормально пограти дітям на майданчику

У нас дитячий майданчик поряд з будинком, вірніше перед самим під’їздом, і ми тут всі знаємо один одного, живемо в одному будинку. З деякими мамами ми самі в дитинстві тут