Я вирішила шукати кохання на сайті знайомств

Мені 23 роки, і до цього часу у мене не було хлопця. Я за характером нетовариська і трохи навіть замкнута. Більшість часу проводила вдома за комп’ютером, тоді як мої подруги веселилися на дискотеках.

Звали й мене, але після відвідування нічного клубу на свій день народження (подруга зробила такий подарунок, сподіваючись познайомити мене з хлопцем), я вирішила, що це не для мене.

Але роки йдуть, і я наважилася зареєструватися на сайті знайомств, хоча не вірила, що таким чином можна знайти своє кохання. Але незабаром познайомилася з хлопцем, з яким мені було комфортно спілкуватися.

Виявилося, що він, як і я, вважає за краще сидіти вдома, а не ходити на будь-які модні тусовки. Я чекала, поки він запропонує зустрітися, щоб познайомитись і, не дочекавшись, наважилася зробити таку пропозицію сама.

Довго збиралася, було незручно і страшно, що хлопець подумає про мене, але написала. Він одразу погодився, проте потім кілька разів відкладав нашу зустріч, щоразу у нього була для цього поважна причина – то мати захворіла, то з роботи не відпускають. Наше спілкування так і тривало, від нього не надходило пропозиції зустрітися, а я теж не могла запросити його ще раз.

Згодом він став писати мене дедалі рідше, і я розповіла про це знайомство подрузі. Вона сказала, що багато хлопців і навіть одружених чоловіків реєструються на таких сайтах не для того, щоб знайти дівчину, а просто для приємного проведення часу.

Вони так просто вбивають час і їм приємно, що вони подобаються багатьом дівчатам, у реальному житті це не завжди виходить. Приходити на побачення їм не вигідно, треба дарувати квіти, подарунки, запросити до кафе, а так немає жодної відповідальності. Так роблять багато невпевнених у собі чоловіків.

Я спочатку не повірила, що таке може бути, але потім переконалася, що він мені змінює і листується з дівчатами з цього ж сайту. Не розумію, навіщо дорослій людині грати в такі ігри?

Невже на сайті знайомств не можна знайти самотню людину, яка теж шукає собі пару для серйозних стосунків? Вже якось страшно знову знайомитись заочно, але й самотність турбує, боюся залишитись старою дівою.

Related Post

Донька хоче замінити батькове прізвище на моєДонька хоче замінити батькове прізвище на моє

З чоловіком розлучилися три роки тому, дочці Альоні на той момент було 10 років. Він із самого початку нашого спільного життя хотів доньку і жартома говорив, що якщо народиться син,

Я пошкодував, що пішов до коханки, яка постійно в інстаграмі…Я пошкодував, що пішов до коханки, яка постійно в інстаграмі…

Я сам подав на розлучення. Сам прийняв рішення піти до коханки і сам все це несу зараз на плечах. Моя дружина навіть не здогадується, як мені погано. Такий характер у