Я вирішила шукати кохання на сайті знайомств

Мені 23 роки, і до цього часу у мене не було хлопця. Я за характером нетовариська і трохи навіть замкнута. Більшість часу проводила вдома за комп’ютером, тоді як мої подруги веселилися на дискотеках.

Звали й мене, але після відвідування нічного клубу на свій день народження (подруга зробила такий подарунок, сподіваючись познайомити мене з хлопцем), я вирішила, що це не для мене.

Але роки йдуть, і я наважилася зареєструватися на сайті знайомств, хоча не вірила, що таким чином можна знайти своє кохання. Але незабаром познайомилася з хлопцем, з яким мені було комфортно спілкуватися.

Виявилося, що він, як і я, вважає за краще сидіти вдома, а не ходити на будь-які модні тусовки. Я чекала, поки він запропонує зустрітися, щоб познайомитись і, не дочекавшись, наважилася зробити таку пропозицію сама.

Довго збиралася, було незручно і страшно, що хлопець подумає про мене, але написала. Він одразу погодився, проте потім кілька разів відкладав нашу зустріч, щоразу у нього була для цього поважна причина – то мати захворіла, то з роботи не відпускають. Наше спілкування так і тривало, від нього не надходило пропозиції зустрітися, а я теж не могла запросити його ще раз.

Згодом він став писати мене дедалі рідше, і я розповіла про це знайомство подрузі. Вона сказала, що багато хлопців і навіть одружених чоловіків реєструються на таких сайтах не для того, щоб знайти дівчину, а просто для приємного проведення часу.

Вони так просто вбивають час і їм приємно, що вони подобаються багатьом дівчатам, у реальному житті це не завжди виходить. Приходити на побачення їм не вигідно, треба дарувати квіти, подарунки, запросити до кафе, а так немає жодної відповідальності. Так роблять багато невпевнених у собі чоловіків.

Я спочатку не повірила, що таке може бути, але потім переконалася, що він мені змінює і листується з дівчатами з цього ж сайту. Не розумію, навіщо дорослій людині грати в такі ігри?

Невже на сайті знайомств не можна знайти самотню людину, яка теж шукає собі пару для серйозних стосунків? Вже якось страшно знову знайомитись заочно, але й самотність турбує, боюся залишитись старою дівою.

Related Post

Донька у 12 років вирішила стати вегетаріанкоюДонька у 12 років вирішила стати вегетаріанкою

Дочці 12 років. Вона завжди була затятою захисницею тварин, навіть зоопарк бойкотувала, на відміну від усіх нормальних дітей. Нещодавно заявила, що вони з подружкою вирішили стати вегетаріанками, і більше не

Саша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цьогоСаша знала – досить одного фото, щоб розлучити коханого з жінкою, але не зробила цього

Олександра була опорою і гордістю свої батьків, але час від часу надто багато обов’язків лягало на її плечі. Батько пішов від мами, коли дівчинці було 2 роки, а вітчим хоч

Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батькиОсобливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки

Особливий погляд не примайнув мимо Рити, на неї так дивилися всі батьки, особливо молоді мами. Як так, здати дитину в школі в 5 рочків, та вона ще ж кнопка геть,