Я вирішила так провчити доньку, типаче, що на святі було 12 дітлахів

Завжди сварила свою доньку за те, що вона годує дітей різними напівфабрикатами, Макдональдсами і різною гидотою, яку до слова не те що дітям, дорослим давати шкідливо.

А в один з таких днів нас запросили на день народження дитини, внуку 6 років, зняли столик на терасі одного пансіону, там можна як з своєю їжею, так і замовляти. Ми приїхали пізніше ніж всі інші, бо застрягли в заторах, а ще заїжджали за подарунками дітям.

Коротше підходимо до столу, а там суші, піца, картопля фрі, нагітси якісь, салати незрозумілі, цибулеві кільця, сирні палички. От що за наїдок. А головне сваха моя, точніше свекруха моєї доньки бігає біля цього всього і вихваляє.

Я ще й дивлюся, а ці доставщики їжі навіть не удосужилися в однакові коробки все спакувати, неначе збрід якийсь, те в паперових чи картонних коробках, те в пластику.

От скільки разів я її попереджала що така їжа шкідлива для дітей дошкільного віку, та взагалі для всіх це не нормально, а ще дуже сильно дорого. Не скуштувавши нічого, я просто сиділа і кривилася, казала що несмачно, що там бачила таргана чи волосся, що все якесь наче несвіже і неякісне.

Я вирішила так провчити доньку, типаче, що на святі було 12 дітлахів і вона їх вирішила сушами годувати? В результаті коли діти пішли гратися з аніматорами моя Настя розридалася, згорнула всю їжу і викинула в смітник.

Я здивувалася, бо стільки грошей коту під хвіст. Тут моя сваха бере мене під руки і виводить з-за столу. -Ліно, мала б совість, це Настя все сама готувала, 2 ночі не спала заготовки робила, щоб смачно і сучасно, щоб діткам хотілося таку їжу вживати. Все домашнє, просто спаковане в фірмові пакети, не в лотках же його нести, їй Богу.

Так соромно мені не було ніколи, я ж дійсно навіть не спробувала, а з своїми здоровими порадам при всіх доньку зганьбила і образила. Навіть не прощаючись я тихенько забрала сумку і поїхала додому, тепер не знаю як вибачатися, і чи варто взагалі, я ж не могла знати що це домашнє, хоч би попередили.

Related Post

Дежавю по-жорсткому: відносини з одруженимиДежавю по-жорсткому: відносини з одруженими

У моєму житті було всього два серйозних романа. І обидва сталися з одруженими чоловіками. Смішно, що обидва рази вони протікали за схожим сценарієм. Красиве знайомство, ефектні подарунки, широкі жести з

Мене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханкаМене називають жінкою “другого сорту”, а я просто двічі коханка

Чомусь прийнято вважати коханок жінками другого сорту. Я не маю на увазі релігійних людей – з ними і так ніби все зрозуміло. У них все має бути або білим, або

Зі мною таке вперше, я таких диких пенсіонерок ще не зустрічавЗі мною таке вперше, я таких диких пенсіонерок ще не зустрічав

Я багато разів чув про те, що в потязі, коли купуєш квитки, потім виходять якісь проблеми з полицями. То пенсіонерка, то дитина. Для того щоб мені було простіше, я спеціально