Перейти до вмісту

Я виявилася ледащою через покупку робота-пилососа та посудомийки

Давно я хотіла купити робот-пилосос та посудомийну машину, щоб полегшити собі життя. Ось нарешті накопичила грошей на нормальні екземпляри та здійснила свою давню мрію.

Все б нічого, але від близьких людей я почула на свою адресу, що господиня з мене – нікудишня, і я кидаю гроші на вітер (між іншим, зароблені особисто мною, а не впали з неба).

Моя мама – ще та роботяга. На вихідних вона влаштовує прибирання, а потім виносить всім мізки, нагадуючи про те, яка вона молодець. До того ж витрачає вона на прибирання весь день, а я – приблизно годину.

Я ніби й не помічаю навантаження, а мати весь наступний день у ліжку лежить, відходить від учорашніх фізичних вправ. Якось, прийшла в гості та побачила повну посудомийку, сказала мені:

– Я пам’ятаю тебе з дитинства лінивим дівчиськом. Скільки років минуло – нічого не змінилося!
Я ж у відповідь на неї здивовано подивилася і відповіла:
– А відколи спрощення життя – це лінь?

На цій ноті наша розмова завершилася. Я ж досі не розумію справжньої причини такої негативної думки про себе. Невже новітні розробки це все даремно, і прогрес повинен стояти на місті?

Чому ж тоді ми ходимо в магазин за їжею, а не полюємо у лісі? Мені ще пощастило, що я не розповіла матері про те, що викликаю бригаду для генерального прибирання щомісяця та замовляю доставку харчів додому, а не сама ходжу магазинами. Інакше б її від злості розірвало.

Я вважаю, що краще вже купити, нехай і дорогу, але посудомийку, а не ігровий комп’ютер, наприклад. Але є один величезний мінус. Людей, які купують посудомийки та іншу техніку для спрощення життя, інші засуджують.

А ось тих, хто купує комп’ютери для ігор – ніхто й не думає критикувати. Але чому? Комп’ютери так чи інакше псують зір, а побутова техніка шкоди здоров’ю не приносить.

То чому ж, в очах рідних та знайомих, я – жахлива та лінива, а ігромани – ні? Тим більше якщо я – така ледаща, на чиї ж гроші я купила робот-пилосос та посудомийку? Знайшла гроші на вулиці? Як би не так.

Є здогадки, що можливо мама трошки заздріть моєму вільному часу. Тому я вирішила назбирати грошей і подарувати мамі спочатку пилесос, щоб вона змогла оцінити переваги цих “помічників”.