Перейти до вмісту

Я вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботи

«Як це трапляється періодично в нашій родині, мій чоловік знову вирішив залягти на дивані. Розрахувався з роботи, бо там не змогли оцінити по достоїнству його геніальність »- розповіла Яна.

«Таке явище для нашої сім’ї – це норма. Я постійно працюю, стабільно приношу додому зарплату, а чоловік живе проектами, бо завжди знає, що я і за квартиру заплачу і продукти куплю.

Мій чоловік любить мене нахвалювати перед нашими спільними знайомими і рідними. Спочатку у мене таке його ставлення викликало справжню гордість, адже я думала про те, що він мене так цінує.

Але з часом я зрозуміла, що він мене просто весь цей час використовував …Він звичайно мені допомагав по господарству, але на мені обов’язків завжди було більше. Умовляння не піднімали його з дивана.

Чоловік не хотів йти працювати за 20 000 гривень на місяць, вважав, що за такі гроші простіше сидіти вдома.Він практично завжди був в стабільному пошуку.

Якось у мене здали нерви і прийшовши з роботи я залягла поруч з ним. Я перестала прати, готувати їсти і прибирати. Чоловік промовчав, але вкрай здивувався.«Яночка, ти ж на роботу спізнилася!» – почав мене будити чоловік.

«Саш, мене звільнили. Я була так сильно засмучена, що у мене язик не повернувся тобі про це сказати. Це стало для мене настільки сильним ударом, що я навіть рухатися не можу.

Я хочу полежати, не потрібно мене чіпати. Ти краще піди снідати приготуй! »Ми так лежали до тих пір, поки не настав час ікс. Потрібно було оплатити кредит, а через три дні слід було внести плату за житло, та й продукти були на межі.

Чоловік сказав, що ми з ним повинні терміново шукати разом роботу. Я йому на це сказала, що у мене ще не закінчилася депресія, а тому я поки що полежу. А він, якщо у нього сили є, то нехай йде і шукає.

Чоловік вийшов на роботу з окладом 20 000 гривень на місяць. Але було заплановано підвищення. Я вже відпочила і приступила до пошуків нового місця роботи, але не такого, щоб тягнути на собі всю сім’ю, а такого щоб було по серцю.

Я вам хочу сказати знаєте, що на власному гіркому досвіді я переконалася в тому, що якщо чоловік вирішив залягти на диван, то не потрібно скандалити, а тим більше перекладати на свої плечі всі сімейні проблеми, ви просто ляжте з ним поруч!