Я взяв кавун і попросив у його сусіда переважити

Їхали одного разу ми з моря додому, і по традиціїії вирішили заїхати на стихійний ринок, купити різних фруктів та овочів, бо ж всі знають, що ціни привабливі, чим ближче до моря, та і на смак ті фрукти зовсім не такі як в місцевих магазинах вдома, більш солодкі, і звісно ж мінімум хімії в них.

От зупинилися, не хочу агітувати ні місце, ні тим паче назву міста чи точніше населеного пункту. Купили ми значить кілька кавунів, динь, персики, винограду кілограм зо 5, дітям корисно, і батькам виділимо по приїзду.

Ми коли купували виноград нам навіть самим дозволили вибрати. Тому за якість я не переживав, вибирав ще там щось, а продавець пакував фрукти в пакети. Але жінка поки несла його до машини, то пакети неочікувано порвалися, точніше почався один, де були попаковані фрукти по кулькам.

І я звернув увагу на те, що фруктів було набагато менше ніж я вибрав. Персиків брали 30 штук, щоб всім порівну, нам і батькам, а їх там від сили 10 було, винрнраду теж мало, точно не 5 кг.

Я тут доречі і задумався, бо 3 кіло персиків, 5 кіл винограду, 2 невеличкі дині, 6 кіл помідор, і все в один пакет? Чи нас за дурнів тримають. Продавець якраз важив мені кавуни.

Я взяв кавун і попросив у його сусіда переважити, і о диво, у нього ще на 300 грамів важчий виявився. Сваритися ми не стали, який сенс, типаче що фрукти вже повисипалися на землю, але по приїзду додому переважили, що кавун який в них заважив 5 кіл, по суті був не більше 3.

Якщо чесно то ми нічого не втратили, у нас в магазині на ці гроші що ми витратили, ми купили б стільки ж товару, але образа і недовіра тепер на всіх продавців. А цікаво, чи всі так ведуться, чому люди мовчать і як на це вплинути?

Related Post

Один тільки свекор крутить носом, і називає свого сина підкаблучникомОдин тільки свекор крутить носом, і називає свого сина підкаблучником

Маю свій невеличкий бізнес. Ми з чоловіком займаємося виготовленням різних товарів для дітей. Звісно ж все виконується власноруч і мені дуже подобається те, чим ми займаємося. Я б хотіла розвивати