fbpx

Я, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любиш

Не вірю я в кохання, хоч вовком вий, сказала Катя. От вийду за нього заміж і будемо жити як всі, спокійно, стабільно. Чоловік хороший, врівноважений, має гарну роботу, вистачить і на мене і на дітей, забезпечувати буде, буду як сир в маслі.

-Ой доню, я колись в молодості теж таку помилку зробила, але якщо в сім’ї любові немає, то нічого до ладу не піде. Я ж за твого батька вийшла вже будучи розлученою, тоді і пізнала справжнє щастя.

Бо перед цим теж вискочила, правда мені мама його все сватала, бабця твоя, казала який він хороший, горя не знатимеш, все в дім, все для тебе. Воно то так, але з нелюбом жити сил не вистачить надовго, скільки б грошей він не приносив.

А потім коли я за батька твого вийшла, у нас іноді на макарони не вистачало, але ми щасливі були, все разом, всі труднощі здолали. А ти не губи своє життя, не віддавайся тому хто рахує тебе іграшкою, на гроші не ведись. Сьогодні вони є , завтра їх немає.

Катя після цієї розмови закрилася в кімнаті і довго думала над тим кого ж пропозицію прийняти. Кирило – молодий, перспективний чоловік, має вже готовий бізнес, він давно за Катериною підбивав, його пропозиція була очікуваною і зовсім зрозумілою, до цього все йшло, її в місті і так уже його нареченою називали.

А Сергій, він інший, вони нещодавно познайомилися, він старше на 5 років, має квартиру і такий-сякий автомобіль, працює на фірмі якійсь, але він такий, живий чи що.

Катя довго думала, а потім написала смс-ку обом. “Я вагітна, дитина не твоя”. Кирило відразу ж подзвонив і сказав щоб речей її не було, склав її валізу, відправив доставкою додому до Катіних батьків, а Сергій подзвонив пізніше.

Потяг Катю до лікаря, він завжди був таким категоричним, чоловіком слова. Катя зразу подумала, що він її на аборт тягне, а виявилося до лікаря, на обстеження. По дорозі призналася у всьому.

– Я, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любиш насправді чи ні. Розумієш, Просто я заплуталася вже. – Є дитина чи нема, вже це нічого не змінить, ти пішла від чоловіка, який тебе міг би золотом осипати до кінця днів, і якщо такий вчинок може виправдати тебе якось інакше ніж любов до мене, словом, я не знаю.

– Оце загнув, розсміялася Катя, так де там тобі стажування пропонували, в іншій області, може туди? Валіза вже спакована…

Related Post

Чоловік перетворився на скелю, став байдужим, відчуваю себе непотрібною і негарноюЧоловік перетворився на скелю, став байдужим, відчуваю себе непотрібною і негарною

Ми познайомилися, коли я була на другому курсі університету. Сам Тимур вже давно працював – він на 11 років старший за мене. Він красиво до мене залицявся, був ласкавий і

Розлучення зруйнувало мою кар’єруРозлучення зруйнувало мою кар’єру

За професією я дизайнер. Спочатку працювала в архітектурі і в поліграфії, потім зрозуміла, що мені більше підходить оформлення свят. Я знайшла свою справу, бізнес зростав, все складалося. Але рік тому

Вона якась дуже благородна, вона неймовірно розумнаВона якась дуже благородна, вона неймовірно розумна

У мене така проблема, вона виникає у мене в 3-й раз, я не знаю, що з собою робити. З дитинства я був дуже непривабливим хлопчиком, жирним, страшним, при цьому досить