Я як масажист, як перукар, як сімейний лікар, надаю послуги в яких потребує мій клієнт

Так, я дівчинка на утриманні. У мого “папіка” керівна посада, він дуже розумний і досить багатий, відразу подарував мені квартиру, машину і золоту карту, куди щомісяця капають грошики.

По суті мене ніхто ніколи не обмежує, тимпаче Стас, єдина його умова це те, щоб я була на місці в той час коли він призначить і була готова виконати те що він скаже.

Зараз налетять фурії і почнуть клювати мене і поливати брудом. Але ж я нічим не гірша інших. Я здобуваю освіту, доречі вчуся на державному і вступила туди сама, воджу автомобіль, займаюсь благочинністю, а в майбутньому навіть мрію взяти дитинку з дитячого будинку.

Так у Стаса є жінка, вона для статусу, для походів на ділові обіди і публічні заходи, адже Стас працює, як би це сказати, держслужбовцем і світитися з різними дівчатами йому не личить.

Моя подруга мене часто засуджувала, поки сама не закохалася в одруженого, який крутив їй голову і обіцяв золоті гори, а потім всеодно повернувся до жінки.

Якщо чесно, то я розумію, що між нами немає кохання, пристрасті, ж повага і обов’язки. Я як масажист, як перукар, як сімейний лікар, надаю послуги в яких потребує мій клієнт.

Крім нього, звісно ж, в мене нікого зараз немає, це була його умова. Зате мені 24, я маю будинок, свій магазин, авто, навчаюся, допомагаю батькам і зовсім не шкодую що вибрала ти такий шлях.

Чи знає жінка Стаса про мене, певно до так, хоча особисто я ніколи з нею не бачилася. Я думаю що і її таке влаштовує. Я можу гарантувати відсутність різної “зарази”, ходжу до лікаря і регулярно здаю аналізи, на кохання, дітей чи майно не претендую.

Та і кінець кінцем все це колись закінчиться, і ми розійдемося кожен в свій бік, я з грошима і майном, Стас з хорошими згадками про мене. Кидайте тапками, звинувачуйте, обзивайте, але краще за гроші з одним перевіреним, ніж безкоштовно, поки знайдеш свого.

Related Post

Два зіпсованих побачення з несподіваним продовженням: хлопець спочатку запізнився на 45 хвилин, а потім на годинуДва зіпсованих побачення з несподіваним продовженням: хлопець спочатку запізнився на 45 хвилин, а потім на годину

Я дуже не люблю непунктуальних людей. Чому не можна просто взяти і прийти вчасно на зустріч / побачення / співбесіду? Це ж звичайне хамство і неповага по відношенню до людини,

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,

Ніяк не можу знайти дитині няню. Чи то у мене багато вимог, чи то дійсно складно знайти гарного фахівцяНіяк не можу знайти дитині няню. Чи то у мене багато вимог, чи то дійсно складно знайти гарного фахівця

Коли доньці було лише 6 місяців, мені довелося вийти на роботу, щоб не втратити місце дизайнера у великій закордонній компанії. Паралельно постало питання про те, з ким буде дитина, адже