fbpx

Я як масажист, як перукар, як сімейний лікар, надаю послуги в яких потребує мій клієнт

Так, я дівчинка на утриманні. У мого “папіка” керівна посада, він дуже розумний і досить багатий, відразу подарував мені квартиру, машину і золоту карту, куди щомісяця капають грошики.

По суті мене ніхто ніколи не обмежує, тимпаче Стас, єдина його умова це те, щоб я була на місці в той час коли він призначить і була готова виконати те що він скаже.

Зараз налетять фурії і почнуть клювати мене і поливати брудом. Але ж я нічим не гірша інших. Я здобуваю освіту, доречі вчуся на державному і вступила туди сама, воджу автомобіль, займаюсь благочинністю, а в майбутньому навіть мрію взяти дитинку з дитячого будинку.

Так у Стаса є жінка, вона для статусу, для походів на ділові обіди і публічні заходи, адже Стас працює, як би це сказати, держслужбовцем і світитися з різними дівчатами йому не личить.

Моя подруга мене часто засуджувала, поки сама не закохалася в одруженого, який крутив їй голову і обіцяв золоті гори, а потім всеодно повернувся до жінки.

Якщо чесно, то я розумію, що між нами немає кохання, пристрасті, ж повага і обов’язки. Я як масажист, як перукар, як сімейний лікар, надаю послуги в яких потребує мій клієнт.

Крім нього, звісно ж, в мене нікого зараз немає, це була його умова. Зате мені 24, я маю будинок, свій магазин, авто, навчаюся, допомагаю батькам і зовсім не шкодую що вибрала ти такий шлях.

Чи знає жінка Стаса про мене, певно до так, хоча особисто я ніколи з нею не бачилася. Я думаю що і її таке влаштовує. Я можу гарантувати відсутність різної “зарази”, ходжу до лікаря і регулярно здаю аналізи, на кохання, дітей чи майно не претендую.

Та і кінець кінцем все це колись закінчиться, і ми розійдемося кожен в свій бік, я з грошима і майном, Стас з хорошими згадками про мене. Кидайте тапками, звинувачуйте, обзивайте, але краще за гроші з одним перевіреним, ніж безкоштовно, поки знайдеш свого.

Related Post

Хіба можна думати про себе погане, коли тебе ніжно обіймаютьХіба можна думати про себе погане, коли тебе ніжно обіймають

— Ох і намучишся ти з ними, — дуже часто їй доводилося це чути. А що вона наслухалася за все своє життя — і не розповісти. Люди не дуже словами

Чоловік звинувачує мене в своїх невдачахЧоловік звинувачує мене в своїх невдачах

Я шістнадцять років заміжня, народила трьох дітей. Тринадцять років сиділа вдома, у відпустці по догляду за дітьми. Часто чула від чоловіка закиди: «Я тебе годую і одягаю». Потім вийшла на