fbpx

Я (як мені тоді здавалося) заміж вийшла рано мені було 20, а ще й дуже швидко – через півтора місяця знайомства. Потрапивши в сім’ю чоловіка, до мене відразу почали лояльніше ставитися як до майбутньої невістки і мені не довелося доводити, що я “гідна” їх сина

Мій майбутній чоловік привів мене до своїх батьків і відразу вирішив і сказав: “Ось моя дружина

– Давайте я вас познайомлю!”

Але потім я зрозуміла, що заміж я виходжу старою дівою, так як сестра чоловіка вийшла в 15 років, а на момент знайомства зі мною їй вже було 17 (досвідом сімейного життя так і перло). До речі чоловіку її теж було вже 17, він з дитиною на руках мені з усмішкою щось ляпнув на кшталт привітання і зрозуміла, що буде весело.

На першому році життя ми з моїм вже чоловіком довго билися за місце “царя гори”, хто ж все-таки головний, а сестра з своїм все хихикали з докорами ось у них любов, романтика.

Перший час ми жили всі в одному будинку. Я характер-стерва ледве стримувала себе щодня від скандалів. Але одного разу прийшов час поговорити по душам і я дізнаюся, що ці діти одружившись в 15 років ще місяць після весілля спали в різних ліжках.

На моє запитання (а їх була сила-силенна як? Чому? До чого такий поспіх?) Сестра чоловіка сказала: “Якщо не дозволять-піду геть)) Любила)) Ну якось так” знову посміхнулася.

А зять уїдливо, на щось натякаючи, сказав що вона у нього перша він у неї теж перший. З боку це виглядало смішно і на показ. Мило посміхаючись, я включила свою поки незакінчену вищу і сказала: “А ти хотів в свої 15 так само спробувати? Давай про це поговоримо через 5 років, тобі ж подруга я тоді дещо скажу.”

Дивлячись на все, що відбувається я просто не хотіла засмучувати сестру чоловіка.

Але через 5 років ми вже не говорили. У нас народилася дочка, жили окремо. Все стало на свої місця, тільки сестру з двома дітьми було шкода. Чоловік її кинув, їй було тоді 20.

В черговий раз після істерики вона запитала що я колись хотіла сказати.
“У свої тоді 20 я вже любила, була колись кинута і вже не була дівчинкою. Я усвідомлено знала, що готова вийти заміж за твого брата народити і виховати з них дітей. Ти і твій чоловік до цього не були готові, щоб сказати що він супер його треба хоч з чимось або з кимось було порівняти і він вже, живучи з тобою, тебе порівняв і зрозумів, що ти далеко не супер як би це прикро звучало. Ось тепер, коли твоя дочка захоче заміж в 15 ти дай їй правильну пораду адже у тебе є з чим порівнювати! “

Related Post

Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?Розлучилася з чоловіком, розлучилася з коханцем. Чи варто чекати нових відносин?

Після другого розлучення у мене стався короткий, бурхливий роман з нашим спільним другом. Але за його ініціативою спілкуватися перестали. Я втратила не тільки чудового коханця, але і близьку людину, яка