fbpx

Я як остання дурепа віддавала свої речі їй, а вони потім їх на смітник виносили демонстративно перед моїм будинком

Ми з колишнім чоловіком добряче зтріпали один одному нерви. А все тому, що за 2 роки шлюбу я зрозуміла, що зв’язуватися з колись одруженими чоловіками не варто, не моє і годі. Можливо це пафосно, некрасиво чи жорстоко з мого боку, але я не люблю людей, які тягнуть за собою багаж з минулого, і змушують його розділяти з тобою.

Але не про це. Головне що я хотіла розказати, так це те, як я допомога доньці не аби кого, а колишньої жінки.

Вони мене спочатку з світу зживали, а потім мала прибігла до мене в сльозах. З того моменту все і почалося. З Сергієм ми вже розлучилися, та і добре, а от до дівчини прикипіла. Її мати з моїм колишнім Сергієм ще крутили між собою якісь інтриги, поки дівчина не значна як вирішити свої проблеми.

Не скажу, що я багато чим допомогла, але елементарно, дівчині в 17 років треба як мінімум хороший одяг, треба з кимось поговорити, щоб хтось розповів хоча б як правильно косметику підбирати, та що завгодно, мати чому на це була не здатна.

Через деякий час у мене з’явилася сім’я, справжня, з нормальними стосунками, повагою і головне любов’ю. Тому Катерина трішки відійшла на інший план, та і в неї вже інтереси були інші.

Пройшов ще деякий час, як я побачила свої пошитті під замовлення туфлі, хутряну желетку і ще деякі речі на смітнику біля дому. Видно було що вони з’явилися тут недавно. Я відразу зрозуміла що то моє, бо ті туфлі мали цікаве гравіювання на підборах, а ще хутро на желетці з одного боку в непомітному місці біля карману було в рожеву цяточку, це я колись замастила, не відіпрала.

Речі я забрала, занесла в хімчистку, може хтось і осудить мене, але я дитині давала, а не на смітник, якщо їй не треба, то треба мені. А як би ви на моєму місці зробили, адже я не така багата, щоб такими речами розкидатися. А всі засуджують, кажуть треба було безхатьками лишити, еге ж туфлі з вишневого замшу з лаковими вставками і шпилькою з гравіюванням під замовлення, безхатькам.

Related Post

Чоловік рахує мою зарплатню хоча у самого вона в 10 разів більшеЧоловік рахує мою зарплатню хоча у самого вона в 10 разів більше

Ми знайомі 4 роки, він іноземець, який проживає в Італії, а працює у нас за вахті. Він в процесі розлучення, у нього троє дітей. У мене дочка, не від нього.

Олеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінкиОлеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінки

Дві подруги йшли з колясками в магазин. Наталія прожила в цьому селі років з 20, Олеся раніше тут жила і навчалась, потім довелося виїхати, тепер знов вернулась в батьківську хату.