fbpx

Я з тих чоловіків хто не любить футбол… Але відносини почалися з справжньою фанаткою

Познайомився з дівчиною в барі під час чемпіонату світу з футболу. Страшно уявити, що було це аж у 2018 році. У мене був день народження і відзначати його на самоті не дуже хотілося. Батьки тоді жили в іншому місті, а новими друзями в місті я тоді ще не обзавівся. Не знаю, чому мене потягнуло до соціуму в той день, але ось так.

У нас на першому поверсі є бар, де велися трансляції чемпіонату світу.

Зізнаюся, я зовсім не фанат футболу. Мені глибоко все одно, хто кого там перемагає. Переодягнувся і спустився до фанатів.

Взяв чіпсів і світлого пива. Дивлюсь в екран телевізора. Я навіть не стежив, хто грав. Просто подобалися небезпечні моменти, перекиди на поле і те, як бігає суддя і роздає жовті картки.

І під час матчу Франція-Аргентина суддя роздавав картки невгамовно. Штук сім або вісім показав. Коротше, я був задоволений. І всякий раз під час чергової жовтої картки я піднімав келих вгору.

Дівчина торкнулася мого плеча і сказала, що не може зрозуміти за кого я вболіваю. Відповів, що я на боці судді і була б моя воля, я б жовті картки як пиріжки на базарі б роздавав. Так і зав’язалося спілкування. Виявилося, що вона прийшла на матч з подругами.

Дівчина вболівала за Аргентину.

Мабуть, коли я піднімав келих за чергову жовту картку, видану аргентинському футболістові, вона обурювалася.

Після матчу ми сиділи на лавочці у дворі, і вона мені розповідала із захватом, як добре грають аргентинці. Називала сильні і слабкі сторони футболістів. Зрештою я її поцілував і вона припинила розхвалювати аргентинців.

Це був перший день (ну тобто вечір) наших відносин. Через місяць вона вже в мене вдома вечорами дивилася футбол. Поки не оформили наші відносини в РАГСі, але до цього все йде. Дуже не хочеться, щоб моя фанатка дивилася футбол десь ще й пояснювала комусь іншому, чому так важливо, щоб саме ця, а не інша команда, вийшла в фінал.

Завершую трансляцію і бажаю вам поменше жовтих карток у відносинах.

Related Post

Чоловік загуляв, а вона від цього ще й користь має, от де такому вчать?Чоловік загуляв, а вона від цього ще й користь має, от де такому вчать?

Приходить до мене подруга на роботу і сяє, каже давай, все по списку, брови, вії, манікюр, зачіску, покраску волосся. Я то знаю, що вона любить себе тримати в формі, але

Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти. Але все-таки один

Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….

У 15 років, коли я ще вчилася в школі, зустрівся мені славний хлопчина, який привабив мене своєю увагою. Він не був красенем, зріст трохи вищий за мене. Зустрічалися ми з

facebook