Перейти до вмісту

Я захоплююсь астрологією і вважаю, що розташування зірок на небі в момент нашого дня народження дарує кожній людині певні риси характеру та малює подальшу долю. Але не все моє оточення поділяє віру у гороскопи.

Я захоплююсь астрологією і вважаю, що розташування зірок на небі в момент нашого дня народження дарує кожній людині певні риси характеру та малює подальшу долю. Але не все моє оточення поділяє віру у гороскопи.

Одна з таких скептиків – моя подруга Настя. Вона легковажна, живе одним днем і рідко, коли думає про інших. Але мені подобається з нею дружити, тому що її добрий характер і бажання завжди знайти спільну мову з людьми може розтопити будь-яке серце і позбавити нудьги. Плюс до всього, Настя – цікава співрозмовниця та має гарне почуття гумору. Загалом, вона – справжні Близнюки!

Я народилася під знаком Діви. У мене протилежний характер та уявлення про життєві цінності. Я більш розважлива та серйозна. Мені важлива думка оточення та логічні рішення.

Настя часто зависає на сайтах знайомств. Їй зовсім не важко піти з будь-яким незнайомим чоловіком на побачення, а потім може і до нього додому погодитися поїхати.

Я так не можу. Мені важко навіть прийти в кафе посидіти з малознайомою людиною, не кажучи вже про щось більше. Але я не засуджую її. Люди різні та з різними поглядами на життя.

Є багато молодих людей, які бажають бачити поряд із собою саме таку – повітряну та привабливу даму, як Настя. Але вони явно не належать до водних знаків зодіаку. І тим більше чоловік-Рак ніколи не захоче створити сім’ю з такою волелюбною особою, як Близнюки.

Але Настя відмовляється слухати мене. Вона не вірить в астрологію та вважає, що зірки ніяк не впливають на наше життя. Ми самі створюємо свою долю і себе самого. Нещодавно вона зустрілася з Романом.

Чоловік дійсно гідний і добре вихований. Він обіймає керівну посаду у мережі ресторанів і зараз активно шукає собі жінку для створення сім’ї.

Я не сказала б, що Настя готова до шлюбу. До того, я не впевнена, що вона взагалі колись буде готова на роль дружини – берегині домашнього вогнища. Але час іде, їй вже за 30.

Тому вона вже давно хоче отримати статус заміжньої жінки – для галочки. Але з її вітряним характером особливо немає охочих повести Настю під вінець – тільки погуляти та молодіжно відірватися.

Роман теж не в захваті від Насті, але вона його змогла зацікавити своїми очима і вмінням слухати людей із завмиранням серця. Вони зустрічаються, але поки що жодних серйозних пропозицій чоловік моїй подрузі не робив. І я їм категорично не радила б йти під вінець!

Така сім’я не протримається довго і не будуть вони щасливими. Раку, який обожнює будинок та сімейні цінності, потрібна домашня дружина, яка створюватиме затишок та гармонію у їхньому житлі. Йому потрібна вірна і віддана дружина, яка чекатиме на свого чоловіка вдома зі смачною гарячою вечерею і слухатиме, як пройшов його день.

А Настя зовсім інша. Вона сьогодні любить одного, завтра може закохатися в іншого і не брати до уваги, що комусь може бути погано. Її лякають постійність і буденність – вона жадає щоденного свята та веселощів, але такого ж не буває в сімейному житті.

Навіть якщо Настя “умовить” Романа на весілля, то вони лише розчаруються один в одному остаточно. А якщо на той час з’являться діти, то ще і їм психологічні травми завдадуть.

Тому я всіляко намагаюся донести до Насті думку про те, що не треба так рватися до РАГСу. Якщо вона не вірить у знаки зодіаку, то хай хоч подивиться тверезо на ситуацію. Вони з Романом нещодавно познайомилися і почали зустрічатися.

У їхньому випадку можна було б просто з’їхатися і жити якийсь час разом, без офіційних стосунків. Так би мовити, збудувати демоверсію сімейного життя. Але хлопець не хоче, і я знаю, чому.

Раки – сімейні, їм не хочеться розмінюватися на порожні безперспективні стосунки. Якщо вже водний знак і погоджується на “цивільний” шлюб, то з тією умовою, що за ним настане справжній.

Не в образу подрузі, їй потрібно подорослішати та зміцнити свій характер. Вона поводиться як примхлива дівчина, яка сама не знає, чого хоче, але якщо всі подруги заміжні, то і їй туди треба. Шукати більш відповідного чоловіка вона не хоче, тому що бачить у Романа ту надійну опору, яка зможе її захистити та забезпечити всім необхідним.

Рак може, але ось що корисного Настя може дати такому чоловікові? Я дуже не хочу, щоб були понівечені долі двох молодих людей, тим більше, що йдеться про мою близьку подругу.

Нехай знайде собі відповідного кандидата. Наприклад, чоловіка-Терези. Вони теж люблять сім’ю та затишок, але при цьому є повітряним знаком, що допоможе краще розуміти Близнюків. Їх тандем буде прекрасним і яскравим – Терези готові регулярно балувати свою жінку романтичними вечорами та яскравими емоціями, подарунками.