Я закохалася у чоловіка моєї двоюрідної тітки, він на 15 років старший за мене, і по суті ми не родичі, все життя я обирала хлопців схожих на нього, але все марно. Вони не він…

Добрий день, вирішила поділитися своєю історією, тому що більше я нікому розповісти цього не можу. Не судіть не дочитавши історію до кінця.

Річ у тому, що з самого дитинства, років з 8, я люблю свого дядька, він мені не кровний дядько, просто я його так називала, чоловік моєї двоюрідної тітки. Він на 15 років старший за мене і всі свої почуття я ретельно приховувала, ми з ним дуркували й ніхто нічого не думав, та й мені цілком вистачало і такої уваги з його сторони, тому що більше мені й не потрібно, навіть і не думала ні про що таке.

Я намагалася про нього забути, заводила стосунки, зараз розумію, що всі хлопці були його типаж, навіть характер і статура схожі шукала, але все не те, нічого так і не складалося, в минулий раз я їздила до них на дачу в 16 років, все було як і раніше, він мене обіймав, лоскотав, гладив по голові, а мені цього і бракувало.

Потім так вийшло, що я близько 4 років до них не приїжджала, а пару днів тому ми сім’єю знову приїхали до них відпочивати, і я майже відразу помітила різницю. Він більше не дивився на мене як на маленьку дівчинку, якщо й обнімав, то ненадовго за талію і все, але я помітила, що він робив це не як зазвичай, а ніби з якоюсь ніжністю, але обережністю.

У день нашого від’їзду вийшло так, що ми залишилися наодинці в будинку, він валявся на дивані, а я сиділа в кріслі, він сказав, мовляв, що сидиш, лягай поруч, повалятися, я спочатку не хотіла цього робити й сказала, що буде тісно, ​​але він посунувся до стінки й покликав рукою.

Я лягла поруч і він обійнявши мене уткнувся в мою шию, я відчула, що він почав нерівно дихати, я відчувала, що він ніби пошкодував про це, але не міг протистояти, через якийсь час він зміг подолати себе і взяти в руки, просто чмокнув мене в щічку.

Він сказав, що я виросла і що я коза його спокушаю, хоча я цього і не хотіла, мені було досить і просто невинних обіймів, він сказав, що пам’ятає про те, що я ще в 5 років говорила про те, що він моя любов і від цього йому ніяково, адже я його племінниця, хоч і не кровна.

Говорив, що йому шкода, що я його племінниця. Я не подати знаку, але мені стало дуже сумно, адже якщо я приваблюю його як дівчина, то ми більше не будемо ось так от просто обійматися і дуріти, бо обидва розуміємо, що це ні до чого доброго не приведе.

Найприкріше те, що я так і не встигла сказати йому те, що і не думала про щось більше, ніж просто обійми, а побачимося ми не скоро, навіть не знаю про що він думає.

Related Post

Я запропонувала одружити наших дітей після того, як Машці виповниться 16 років. Закохані з радістю прийняли таку пропозицію, а мама Машки та мій чоловік проти категорично. Чоловік каже, що нехай спочатку син сходить в армію, а потім весілля, якщо дівчина його дочекається. А мати дівчини каже, що не раніше 18 років віддасть її заміж, тому, що зараз вона ще дурна і не знає, що творитьЯ запропонувала одружити наших дітей після того, як Машці виповниться 16 років. Закохані з радістю прийняли таку пропозицію, а мама Машки та мій чоловік проти категорично. Чоловік каже, що нехай спочатку син сходить в армію, а потім весілля, якщо дівчина його дочекається. А мати дівчини каже, що не раніше 18 років віддасть її заміж, тому, що зараз вона ще дурна і не знає, що творить

Моєму синові 19 років, він познайомився з милою, добропорядною і дуже господарською дівчиною. Хоч їй і всього лише 15 років, вона вміє добре готувати й незамінна помічниця для своєї мами.

Наступний чоловік виявився ще гіршим за попередньогоНаступний чоловік виявився ще гіршим за попереднього

Прочитала десь, що кожен наступний чоловік гірший за попереднього. Задумалася … А й справді … Я була двічі заміжня і один раз була в незареєстрованому шлюбі … У мене кожний