fbpx

– Я закохалася у чоловіка старшого на 10 років, мої батьки його зовсім не приймали… А він виявився ще й аферистом

Дівчина Світлана виховувалася в повній, благополучній родині. Батько ні в чому не відмовляв своїй улюбленій дочці, оплачував її навчання в університеті на престижному факультеті, її покупки модного одягу, косметики.

Мама Світлани підтримувала батька, вважала, що у дочки все повинно бути найкращим. Не можна сказати, що їх дочка була невдячною.

Навчалася добре, не водилася в сумнівних компаніях, відповідала своєю любов’ю і вдячністю батькам. Тільки батьки переживали, що останній курс університету, а женихів у дочки немає, одна єдина спадкоємиця.

Світлана була не проти вийти заміж і працювала над цим питанням. Ходила в клуби, на вечірки друзів. На одній такій вечірці вона познайомилася з чоловіком, старшим на десять років і одруженим, закохалася.

Зупинити бурхливі стосунки батьки не змогли, їхні прохання і вмовляння закінчувалися сваркою з дочкою.

Чоловік виявився наполегливим  і після розлучення з дружиною, зробив пропозицію Світлані, а батькам довелося поступитися дочці.

На весілля батьки подарували гарне придане. Через кілька місяців чоловік Світлану обікрав, зник з подарованими грошима. Правду про чоловіка Світлана дізналася з інтернету, де її чоловік значився шлюбним аферистом.

Related Post

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.

Чоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханкуЧоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханку

Стрес і любов: два фактора, які допоможуть схуднути… Дуже довго не могла схуднути. Зайвої ваги було не особливо багато, але складки на животі і подвійне підборіддя були помітні. Чоловік висловлював

facebook