– Я закохалася у чоловіка старшого на 10 років, мої батьки його зовсім не приймали… А він виявився ще й аферистом

Дівчина Світлана виховувалася в повній, благополучній родині. Батько ні в чому не відмовляв своїй улюбленій дочці, оплачував її навчання в університеті на престижному факультеті, її покупки модного одягу, косметики.

Мама Світлани підтримувала батька, вважала, що у дочки все повинно бути найкращим. Не можна сказати, що їх дочка була невдячною.

Навчалася добре, не водилася в сумнівних компаніях, відповідала своєю любов’ю і вдячністю батькам. Тільки батьки переживали, що останній курс університету, а женихів у дочки немає, одна єдина спадкоємиця.

Світлана була не проти вийти заміж і працювала над цим питанням. Ходила в клуби, на вечірки друзів. На одній такій вечірці вона познайомилася з чоловіком, старшим на десять років і одруженим, закохалася.

Зупинити бурхливі стосунки батьки не змогли, їхні прохання і вмовляння закінчувалися сваркою з дочкою.

Чоловік виявився наполегливим  і після розлучення з дружиною, зробив пропозицію Світлані, а батькам довелося поступитися дочці.

На весілля батьки подарували гарне придане. Через кілька місяців чоловік Світлану обікрав, зник з подарованими грошима. Правду про чоловіка Світлана дізналася з інтернету, де її чоловік значився шлюбним аферистом.

Related Post

Познайомилася з чоловіком мрії о 4 ранку: любить каву та дивитися мультфільмиПознайомилася з чоловіком мрії о 4 ранку: любить каву та дивитися мультфільми

Знайомство о четвертій ранку Чи можна познайомитися з чоловіком о четвертій ранку? Ну, а чого б ні ?! Я дізналася про те, що у мене новий сусід по балкону випадково.

«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»«Одного разу я два роки прожила без гарячої води …»

І зрозуміла одну дуже важливу річ: Одного разу я два роки прожила без гарячої води. Точніше, на кухні вона текла, а ось у ванній ледь капала, так що неможливо було

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї

facebook