– Я закохалася у чоловіка старшого на 10 років, мої батьки його зовсім не приймали… А він виявився ще й аферистом

Дівчина Світлана виховувалася в повній, благополучній родині. Батько ні в чому не відмовляв своїй улюбленій дочці, оплачував її навчання в університеті на престижному факультеті, її покупки модного одягу, косметики.

Мама Світлани підтримувала батька, вважала, що у дочки все повинно бути найкращим. Не можна сказати, що їх дочка була невдячною.

Навчалася добре, не водилася в сумнівних компаніях, відповідала своєю любов’ю і вдячністю батькам. Тільки батьки переживали, що останній курс університету, а женихів у дочки немає, одна єдина спадкоємиця.

Світлана була не проти вийти заміж і працювала над цим питанням. Ходила в клуби, на вечірки друзів. На одній такій вечірці вона познайомилася з чоловіком, старшим на десять років і одруженим, закохалася.

Зупинити бурхливі стосунки батьки не змогли, їхні прохання і вмовляння закінчувалися сваркою з дочкою.

Чоловік виявився наполегливим  і після розлучення з дружиною, зробив пропозицію Світлані, а батькам довелося поступитися дочці.

На весілля батьки подарували гарне придане. Через кілька місяців чоловік Світлану обікрав, зник з подарованими грошима. Правду про чоловіка Світлана дізналася з інтернету, де її чоловік значився шлюбним аферистом.

You cannot copy content of this page