Перейти до вмісту

Я закохалася в Ігора, він був натуральним блондином з синіми очима, але потім він перефарбувався в брюнета і щось в ньому змінилося

  • від

Мене звати Світлана. Я закохалася в хлопця. Він прийшов в моє життя несподівано. Ми були в компанії, і нас познайомила і трохи зблизила подруга.

Натуральний блондин, шовкове волосся, одягнений красиво і пристойно, блакитно сірі очі. Був моїм ідеалом.

Наша перша зустріч відбулася коли мені було 17 років. Спілкувалися як найкращій друзі вже у 22 роки.

Одного вечора він пропав, не відповідав на дзвінки й смс. А я його дуже любила. Поїхала з міста. В один із днів (приблизно після 10 днів після від’їзду) на веранді й пила чай, він подзвонив, я просто не повірила.

Я відповіла. Суха розмова, а в кінці він зізнався у своїй любові, що кожен день думає, то що поїхав через відрядження. Я взагалі не знала що він здатний на такі красномовства.

Приїхав вранці, чого я ніяк не очікувала. Обняв. Пишних поцілунків не було, просто цікава розмова. 2 місяці нормально спілкувалися, дарував квіти. Я приїхала до міста.

Потім знову його відрядження, знову я сумую. Знову я чекаю.

Подруга по приколу зареєструвала мене на сайті знайомств. Написали хлопці, і з квітами і машинами. Але я відмовилася, мені ніхто не потрібен. Розкрився обман, подруга видалила мою сторінку, сварка з нею. Нікуди не виходжу. Потім помирилися.

Він знову приїхав, і знову як дорогоцінний ковток повітря. Перефарбував волосся. Мій брюнет … залишився таким же романтиком. Щось в ньому змінилося і він став більш чуттєвий. Я чекаю кожен день. Скоро він знову приїде. Любов моя.