Я запрошую її в кінотеатр на вечірній сеанс. А вона: “Ні, в кінотеатр я не піду, у них перед кожним фільмом реклами на півгодини, а з їжі тільки чіпси або попкорн. А я ненавиджу навіть запах попкорну – аж нудить. Пішли краще до мене

“Не зіпсуй все і ніколи її не відпускай – вдруге так точно не пощастить”…

Познайомився в басейні з дівчиною. До речі, завжди так робіть! Басейн – це найкраще місце для знайомств. Всі ці парки, бари, сайти знайомств і дискотеки – дурниця. У мене вийшло з першого разу, а це значить, що у вас вийде ще швидше.

У 2013 році я полюбив плавання. Прийшов оплачувати абонемент на місяць. Підійшла дівчина зі спортивною сумкою … Їй теж щось потрібно було від адміністратора.

Поки чекали адміна розговорився з дівчиною. Обмінялися телефонами. Увечері наступного дня зустрілися в кафе. Розмовляли на різні абстрактні теми: поговорили про Гоголя, Барака Обаму, проблеми дефіциту рідкоземельних металів і чорт знає що ще …

І тут я розумію, що вечір перетворюється в якийсь фарс – вже по дві чашки кави випили. Я запрошую її в кінотеатр на вечірній сеанс.

А вона візьми і почала говорити прямо тираду, яка мене вразила до глибини душі:

“Ні, в кінотеатр я не піду, у них перед кожним фільмом реклами на півгодини, а з їжі тільки чіпси або попкорн. А я ненавиджу навіть запах попкорну – аж нудить. Пішли краще до мене. У мене проектор є, а ще я голубців наробила “.

Я очікував всього чого завгодно, але тільки не цього! Через півгодини вона підігрівала в мікрохвильовці голубці, а я нишпорив по просторах інтернету в пошуках фільму.

Того вечора у мене в голові крутилася одна думка: “Не зіпсуй все і ніколи її не відпускай – вдруге так точно не пощастить”.

Начебто не зіпсував … Шостий рік разом … Політ нормальний!

You cannot copy content of this page