fbpx

Я заробляю більше чоловіка, а він через це біситься

Наша любовна історія з чоловіком почалася ще на першому курсі. Ідеальні відносини, коли не думаєш про статус, гроші, про те, де жити і на що. Майбутнє перше кохання малювалося прекрасним: ніяких докорів, повна гармонія. Так, до речі, довгий час і було.

Разом ми дорослішали, розвивалися, чоловік став відмінним фахівцем у своїй галузі, я – у своїй.

Самі купили квартиру, машини, ніколи не сварилися через гроші, особливо коли їх було дуже мало.

Був час, коли я годувала сім’ю, а він сидів без роботи, часи були різні, але ми стійко все перенесли.

Чоловік завжди брав на себе роль лідера сім’ї, це було його негласним рішенням, принаймні йому так хотілося, а я була не проти.

Чоловік не був жадібним, намагався мені догодити, дарував подарунки і доглядав. А потім в один прекрасний день мої доходи стали більше, ніж його.

У відносинах у нас завжди все було прозоро, загальний рахунок у банку, загальні заощадження. Змагань за те, хто платить, у нас ніколи не було, ми йшли по життю в одній упряжці. Але сума моєї зарплати, що перевищує його в рази, сильно вдарила по його самолюбству.

Він почав задаровувати мене подарунками, квітами, дорогими прикрасами, навіть змінив мою машину на більш статусну. Вилазив  зі шкіри геть, доводячи, що здатний на багато що.

Але я це знала і так, ми не раз говорили про цю ситуацію, але він немов мене не чув! Почав пропадати на роботі, шукати інші варіанти заробітку, навіть випадково дізналася, що він втягнувся в якісь махінації, аби заробляти більше.

Через рік жити з ним стало неможливо, він перетворився в агресивного і злого. Виходити на «пенсію» я не збиралася, та й це вже навряд чи повернуло би його самооцінку. Як підсумок: розлучення.

Чому чоловікам там важливо заробляти більше жінок?

Related Post

Чоловік так і не зміг мене пробачитиЧоловік так і не зміг мене пробачити

Після написання моєї історії як я не оцінила любов і турботу чоловіка, мені порадили зв’язатися з колишнім чоловіком і поговорити. Адже головне, що я усвідомила все. І адже в душі

Мій батько вирішив, що я не повинна жити в гуртожиткуМій батько вирішив, що я не повинна жити в гуртожитку

Я приїхала вчитися до столиці. Батько вирішив, що я повинна жити у його двоюрідної сестри, а не в гуртожитку, де не буде ніякого контролю з мене. Тітка живе одна, заміжня

Коли немає макіяжу, харизми і спортивного тіла … А мужик все не йдеКоли немає макіяжу, харизми і спортивного тіла … А мужик все не йде

Це навіть не обурення, а подиву пост… У мене є кілька подруг. У всіх проблеми з чоловіками: одна в розлученні, друга вже двічі розлучена, у третьої шлюб тримається на волосині

facebook