Я заробляю більше чоловіка, а він через це біситься

Наша любовна історія з чоловіком почалася ще на першому курсі. Ідеальні відносини, коли не думаєш про статус, гроші, про те, де жити і на що. Майбутнє перше кохання малювалося прекрасним: ніяких докорів, повна гармонія. Так, до речі, довгий час і було.

Разом ми дорослішали, розвивалися, чоловік став відмінним фахівцем у своїй галузі, я – у своїй.

Самі купили квартиру, машини, ніколи не сварилися через гроші, особливо коли їх було дуже мало.

Був час, коли я годувала сім’ю, а він сидів без роботи, часи були різні, але ми стійко все перенесли.

Чоловік завжди брав на себе роль лідера сім’ї, це було його негласним рішенням, принаймні йому так хотілося, а я була не проти.

Чоловік не був жадібним, намагався мені догодити, дарував подарунки і доглядав. А потім в один прекрасний день мої доходи стали більше, ніж його.

У відносинах у нас завжди все було прозоро, загальний рахунок у банку, загальні заощадження. Змагань за те, хто платить, у нас ніколи не було, ми йшли по життю в одній упряжці. Але сума моєї зарплати, що перевищує його в рази, сильно вдарила по його самолюбству.

Він почав задаровувати мене подарунками, квітами, дорогими прикрасами, навіть змінив мою машину на більш статусну. Вилазив  зі шкіри геть, доводячи, що здатний на багато що.

Але я це знала і так, ми не раз говорили про цю ситуацію, але він немов мене не чув! Почав пропадати на роботі, шукати інші варіанти заробітку, навіть випадково дізналася, що він втягнувся в якісь махінації, аби заробляти більше.

Через рік жити з ним стало неможливо, він перетворився в агресивного і злого. Виходити на «пенсію» я не збиралася, та й це вже навряд чи повернуло би його самооцінку. Як підсумок: розлучення.

Чому чоловікам там важливо заробляти більше жінок?

You cannot copy content of this page