fbpx

Я засуджувала свою невістку за безлад в будинку, а тепер мені соромно

Одружилися з моїм чоловіком, завели дітей. Часто ходили на сімейні свята до свекрухи, там і невістка була з старшими племінникам і братом чоловіка. Поки я її добре не пізнала, то думала що особа досить одноманітна, тим не менше я дуже помилялася.

Проходив час, ми почали спілкуватися більш тісно, і виявилося, що вона досить розумна, а головне неупереджена жінка. Коли я вважала її недалекою чи просто незацікавленою по життю, то дуже помилялася. Юля насправді начитана людина, з гарним почуттям гумору, великим словниковим запасом.

Все розпочалося з того, що ми почали в компанії друзів обговорювати дитячі походи до лікаря і інші насущні питання зв’язані з декретом і дітьми. Більшість молодих матусь ставилися до цього так трепетно і обережно, що я навіть комплексувати почала.

Треба сказати що Юля супермама. Вона виховує 3 дітей. Різниця в віці у них не велика але всі хлопці, та ще й з характером. Саме тому я вирішила про неї розповісти.

Я завжди думала, що той безлад в будинку, плями на килимі і інші моменти можна виправити сидячи вдома. Можна навіть сказати що засуджувала її. До тих пір поки не народила сама одне за іншим. Тепер я каюсь, і навіть в душі готова пробачення попросити, хоча нічого поганого не говорила. Соромно що я так думала. У мене бувають дні, коли я й гребінця в руках не тримала і щітки зубної. Води попити ніколи. Теж працюю вдома, роблю ще хатню роботу, дітей то до горщика привчаю то просто щось їм нове прививаю.

Юля завжди жартувала. Мій улюблений жарт, який вона розказувала це про те що першу дитину обслуговують, прасують, перуть, другу просто іноді миють під краном. А от коли в сім’ї з’являється 3 дитина, то якщо вона їсть з миски кота, то це проблеми кота.

І нехай молоді мамочки які викладають сторіз з своїми янголятками мене закидають тапцями, але я не ідеальна мама, Юля не ідеальна мама, та всі ми неідеальні. Одне можу сказати точно, мама в декреті з вагоном проблем і не вирішених питань має право на відпочинок, відсутність манікюру і нервові зриви. А ви і далі кидайте в мене камінням, ідеальні мами.

Related Post

Чоловік дарує мені духи, які мені не завжди подобаються і мене це дуже бентежитьЧоловік дарує мені духи, які мені не завжди подобаються і мене це дуже бентежить

Моя проблема не так щоб дуже серйозна, але все одно для мене це важливо і мені захотілося про це написати. Мій чоловік дуже любить дарувати мені духи і всяку парфумерію.

facebook