Я завжди була поруч, підтримувала його, а він узяв і розтоптав мене

Комусь може здасться смішною чи абсурдною моя історія, а хтось може, вважатиме, що це сама типова несправедливість і образа.

Людина я в принципі не дурна, закінчила педагогічний коледж на четвірки, проходила практику в школі та літньому таборі, але працювати не пішла, час зараз такий. Живу в місті, де роботи для «своїх» немає, зате для приїжджих іноземців — купа, і за шалені гроші, так у нас заведено.

Заміж досі не вийшла, хоч мені і 25 всього, тому батьки не напружують, бачать що претендентів немає.

Оскільки людина я відкрита, проста і чесна, завжди любила спілкуватися з творчими людьми (музиканти, співаки, діджеї). І ось з’явився місяць тому в моєму житті цей діджей.

Сам він приїжджий, кожні два місяці з гастролями їздить до нас і виступає у клубі. Те, що він має слабкість до жіночої статі я зрозуміла відразу і нічого проти не мала, ну робота у хлопця така, куди подітися?

Пропонував мені жити з ним, я відмовилася, давши зрозуміти, що місяць жити з хлопцем без реєстрації шлюбу потім розійтися подібно до блуду (я вірянка) не хочу. Зустрічалися так близько місяця, після закінчення Хелловіну, він сів у літак, полетів у своє місто.

Опублікував запис на стіні, де висловлював подяку всім людям, з ким познайомився. Мене у списку не було! Я людина горда, нав’язуватися не стала, а взяла і мовчки закинула до чорного списку. Наступного ранку він мені залишає смс «за що ти так зі мною?».

Я йому висказати вирішила, що він мене принизив, перед адміністрацією клубу, куди я ходила заради нього, перед подругами, які були в курсі наших з ним стосунків, зрештою, якщо для тебе я ніхто, то і ти станеш для мене ніким!

Він став виправдовуватися, якусь дурню нести, що був нетверезим, нічого до ладу не пам’ятає, але цю дурню я знаю, дурепу з мене зробити не так просто. Зрештою написала йому, щоб дав спокій, раз не цінує.

Найдивовижніше, після такого вчинку мені став огидним цей чоловік. Я завжди була поруч, підтримувала його, а він узяв і розтоптав мене. Можу сказати за своїм гірким досвідом, творчі люди не надійніші! Ніколи з ними не зустрічайтесь!

Related Post

А після того, як я народила чоловік мені сказав, що мої кредитні кошти платити не буде, і що мої борги, то мої боргиА після того, як я народила чоловік мені сказав, що мої кредитні кошти платити не буде, і що мої борги, то мої борги

Все моє життя після пологів сильно змінилося. Змінилося моє ставлення до світу. Почну все по черзі. Коли я була не знайома з чоловіком моє життя було наповнене фарбами. Я була

Мій невдалий досвід роботи онлайн моделлю. Дівчата, не шукайте легких грошейМій невдалий досвід роботи онлайн моделлю. Дівчата, не шукайте легких грошей

Мені лише 19 років. Нещодавно почала працювати на веб-сайті. Підбила мене на таке заняття найкраща подруга, яка працює близько двох років у цій сфері (їй 23 роки). Вона змінила вже