Перейти до вмісту

Я завжди була поруч, підтримувала його, а він узяв і розтоптав мене

Комусь може здасться смішною чи абсурдною моя історія, а хтось може, вважатиме, що це сама типова несправедливість і образа.

Людина я в принципі не дурна, закінчила педагогічний коледж на четвірки, проходила практику в школі та літньому таборі, але працювати не пішла, час зараз такий. Живу в місті, де роботи для «своїх» немає, зате для приїжджих іноземців — купа, і за шалені гроші, так у нас заведено.

Заміж досі не вийшла, хоч мені і 25 всього, тому батьки не напружують, бачать що претендентів немає.

Оскільки людина я відкрита, проста і чесна, завжди любила спілкуватися з творчими людьми (музиканти, співаки, діджеї). І ось з’явився місяць тому в моєму житті цей діджей.

Сам він приїжджий, кожні два місяці з гастролями їздить до нас і виступає у клубі. Те, що він має слабкість до жіночої статі я зрозуміла відразу і нічого проти не мала, ну робота у хлопця така, куди подітися?

Пропонував мені жити з ним, я відмовилася, давши зрозуміти, що місяць жити з хлопцем без реєстрації шлюбу потім розійтися подібно до блуду (я вірянка) не хочу. Зустрічалися так близько місяця, після закінчення Хелловіну, він сів у літак, полетів у своє місто.

Опублікував запис на стіні, де висловлював подяку всім людям, з ким познайомився. Мене у списку не було! Я людина горда, нав’язуватися не стала, а взяла і мовчки закинула до чорного списку. Наступного ранку він мені залишає смс «за що ти так зі мною?».

Я йому висказати вирішила, що він мене принизив, перед адміністрацією клубу, куди я ходила заради нього, перед подругами, які були в курсі наших з ним стосунків, зрештою, якщо для тебе я ніхто, то і ти станеш для мене ніким!

Він став виправдовуватися, якусь дурню нести, що був нетверезим, нічого до ладу не пам’ятає, але цю дурню я знаю, дурепу з мене зробити не так просто. Зрештою написала йому, щоб дав спокій, раз не цінує.

Найдивовижніше, після такого вчинку мені став огидним цей чоловік. Я завжди була поруч, підтримувала його, а він узяв і розтоптав мене. Можу сказати за своїм гірким досвідом, творчі люди не надійніші! Ніколи з ними не зустрічайтесь!