fbpx

Я завжди засуджувала тих, хто втручається у чужі відносини, але якось випадково відбила чоловіка у своєї сестри Ганни

Років десять тому зі мною трапилася історія, яка змусила мене по іншому ставитися до деяких речей. Я дружила з однією дівчиною і вона була моєю найкращою подругою. Її звали Катя. Спілкувалися ми ще з однією дівчиною, яка недавно переїхала до нас в будинок.

І ось одного разу моя подруга Катя відбила хлопця у цієї дівчини. Я її дуже засуджувала і не уявляла як це можна відбити чужого хлопця. Весь час я про це обурювалася і говорила що я ніколи б так не зробила.

Але пройшло недовго і моя рідна сестра Ганна почала зустрічатися з приїжджим хлопцем Євгеном. Я на той момент вже вчилася в іншому місті і коли приїхала на вихідні додому Ганна познайомила мене з Женею.

Він був набагато старший за сестру. Так сталося що після вихідних ми з Женею якось зблизилися і я помітила що він почав надавати мені знаки уваги.

Одного разу приїхав на чергові вихідні ми всі пішли на пікнік і вже ввечері Женя відвів мене в сторону і запропонував зустрічатися. Я спочатку була в подиві, сказала як так нам можна зустрічатися якщо він вже зустрічається з моєю сестрою.

Але Женя відповів що сестра ще дитина і ніяких серйозних відносин з нею не може бути. А мене він полюбив з першої зустрічі. Я його запитала, а як же Ганна?

Женя відповів що спочатку вона образиться, але потім з часом все зрозуміє. А ми якщо зараз розлучимося, то вже нічого не повернемо.

Оскільки я почала поступово закохуватися в цього хлопця, але всіляко себе пересилювала і намагалася не думати про це (він же хлопець моєї сестри), я погодилася на його пропозицію, але з умовою що всі разом поговоримо з сестрою.

Сестра звичайно образилася на мене і навіть не хотіла розмовляти. Я в той момент літала від щастя і була закохана. Потім дійсно з часом у неї з’явився хлопець, я зустрічалася з Женею і все начебто вляглося.

Минув час, нові зустрічі і розчарування. І ось одного разу коли я знову зацікавилася одним хлопцем і у нас вже почали налагоджуватися стосунки він заявив що йому подобається моя сестра і він хоче з нею зустрічатися. Ось так дівчата. Що засуджувала, то і сама зробила. Моя підлість повернулася до мене через деякий час.

Related Post