Я зібралася йти, але тут бачу, що відкриваються збоку двері і перед батьком посадили маленьку (два або три рочки) дівчинку, красиву, в білому платтячку і дуже сумну. Я не стрималася, підійшла до батька і кажу – це твоя внучка

Одного разу сниться мені, що стою я в сутінках, у великому холі якогось будинку, і чекаю, коли мене покличуть в кімнату, що знаходиться поруч. І ще я знаю, що там мій батько.

Осторонь від мене біля вікна стоять три незнайомі мені сумні жінки, одягнені в траур. Я дивилася в їхній бік, сподіваючись привернути їхню увагу, щоб дізнатися, чому вони сумні і замовити слівце в тій кімнаті, куди збираюся увійти.

Вони відвернулися від мене і, про щось перемовляючись, дали як би натяк своєю поведінкою, що я їм глибоко байдужа. Мені стало прикро, і я відвернулася.

Ще трохи поміряла кроками кімнату взад-вперед (я, коли хвилююся, часто так роблю). Нарешті мені набридло і я без запрошення увійшла в ту кімнату.

У ній знаходився мій батько і ще двоє чоловіків. У тій кімнаті теж були невеликы сутінки. Батько помітив мене і крикнув в мою сторону, щоб я пішла і не приходила, а мені стало ніяково й прикро, що він при сторонніх накричав на мене.

Я зібралася йти, але тут бачу, що відкриваються збоку двері і перед батьком посадили маленьку (два або три рочки) дівчинку, красиву, в білому платтячку і дуже сумну.

Я не стрималася, підійшла до батька і кажу – це твоя внучка, мовляв, ти мене переслідуєш, а я твого сина шукаю. І кажу йому – це твоя кров, ти ж не знав, що у тебе є син. Батько уважно подивився на неї, обняв, а я вийшла звідти.

Далі бачу, що в холі, крім цих жінок, стоїть чоловік, і у них всіх якесь спільне горе. Я вже уві сні зрозуміла, хто вони, але до чого тут дитина?

В душі поспівчувала їм і пішла від своїх відбулися родичів. І коли прокинулася, на душі була якась тяжкість. Ось до чого таке сниться? В когось бувало щось подібне і щось потім траплялося?

Related Post

Вони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинамиВони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинами

Я прекрасно пам’ятаю той момент, коли, будучи ще не резидентом студентського гуртожитку, проходячи по вуличному коридору, вперше побачила його. Миловидна особа азіатської зовнішності, зачесане темне волосся, струнка фігура … Тоді

Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…Артем почав худнути заради колеги на роботі, але поки зкинув 20 кіло вона вийшла заміж за іншого…

Є друг дитинства. Спілкуємося часто. Після університету він влаштувався працювати в офіс, робота сидяча, спосіб життя пасивний, фізичних навантажень немає.  Набрав за пару років кілограм 18-20. Виглядати став так собі