fbpx

Я зіпсувала перспективні стосунки з гарною людиною, тепер ми начебто просто знайомі

Рік тому розлучилася з хлопцем і дуже довго через це переживала. Хотілося дізнатися, що з ним буде, і я пішла до ворожки, та мені про нього нічого хорошого не сказала, але пророкувала щастя з іншим, якого я незабаром зустріну. Я спочатку про це не думала, навіть не дозволяла собі таких думок, а потім і справді зустріла хорошу людину. Тільки поставилася до нього не серйозно, і дивилася на нього весь час збоку, а в голові крутилося: невже це мій чоловік?

Відносини склалися дивні. Він не встиг розлучитися зі своєю дівчиною, і на дружній хвилі ми мали особисті стосунки. Мені було боляче, я розуміла, що все неправильно. І я пішла знову до ворожки, та мені наговорила поганого і я почала від нього віддалятися. Зрадила.

Якоїсь миті він почав до мене приїжджати, щодня кликав мене в кіно, а я вже не вірила в щирість його намірів і знову дивилася на нього ніби збоку, чекаючи каверзи. Ми розлучилися.

Періодично я спілкувалася зі своїм парапсихологом, не питаючи нічого, а просячи лише пояснити, що зараз він думає. Я думала, що так мені буде легше обійти мою суперницю. Настав момент, коли начебто ми спілкувалися, але ворожка мені пророкувала, що він одружиться з іншою дівчиною, тому що мене не любить, а я можу тільки зустрічатися з ним 2 роки.

Приїхавши від неї, я дуже засмутилася і дала зрозуміти, що з ним бути не хочу. Сама постійно плакала, наче йшла проти себе. Ми все одно спілкувалися. Минув місяць, і я зрозуміла, що все одно хочу з ним бути. Наробила купу помилок і в голові крутилося, що він мене не любить. Я полізла шукати привороти в інтернет. Мені дали багато відповідей, сказали, що він все ще любить мене, але тепер я залишуся в пеклі на все життя.

Хтось казав, що я можу це змінити. Говорили, що він залишиться з іншою дівчиною. І все це оселилося в моїй голові! Я не знала, що я так можу зруйнувати своє життя, але шалено себе накрутила. Я була щодня на нервах, ми стали сваритися та скандалити. В цей час мене ще почали мучити сни, щодня мені під ранок снився він і казав, що сьогодні станеться погане в нас. І я себе тільки більше накручувала, але я люблю його, а він любить мене. Я знаю, що він міг бути моєю долею.

Нещодавно я знову була у ворожки, вона мені сказала, що ми розберемося в наших відносинах, і буде все чудово. Я й сама це розумію. Але мені продовжують снитися мої сни і кожен мій день – пекло. Мені зовсім не хочеться жити, і я постійно плачу, сама тягну себе вниз, ненавиджу себе, не бачу нічого хорошого в цих відносинах і я винна у всьому сама.

Я зіпсувала за останні 3 місяці перспективні стосунки з гарною людиною, тепер ми начебто просто знайомі. Ми одне одного не чуємо. Я ненавиджу себе, застрягла в тому часі. Найстрашніше, що я не можу змінити минуле, але не можу і не хочу з цим упокоритися. Що мені тепер робити?

 

Related Post

Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?

Півроку тому познайомився з жінкою. Вона заміжня, двоє дітей. У мене теж є партнерка, ми з нею досить довгий час разом і любимо одне одного. Але ось біда прийшла, звідки