Я змінила ім’я, щойно досягла повноліття

Мене назвали Єфросинія, Фрося – просто. Так мене назвали на честь бабусі, батькової матері. Я дуже любила бабусю, вона була чудовою, доброю людиною. Бабуся зовсім не комплексувала через своє ім’я. Їй, народженій ще до війни, її ім’я здавалося цілком природним і красивим, особливо на тлі того, як пролетаріат називав дітей у ті роки.

Ні, звичайно, Гертруда (героїня праці) – це ще куди не йшло. Але хлопчик Трактор або інші імена, яких було чимало в ті роки, робили Єфросинію просто гарним ім’ям.

Але не сьогодні! При всій повазі до бабусі та своїх батьків, я змінила ім’я, щойно досягла повноліття. Терпіти знущання далі було нестерпно. Думаєте, легко жити, коли всі десять років у школі тобі слідом і пацани, і дівчата співають пісеньку:

«Біжить по полю Єфросинія, морда синя… А за нею Опанас – сім на вісім, вісім на сім»

А варто тобі озирнутися, одразу ж відвертаються, заливаючись сміхом. Або взагалі, ляпнуть тобі в обличчя синькою, щоб як у пісні. А як це, коли знайомишся з хлопцем, а він заливається сміхом, почувши твоє ім’я?

І це не залежить від твоїх особистих якостей, від того, яка ти людина. Просто в тебе смішне ім’я і над тобою можна знущатися. Адже ти худеньке дівча зробити нічого не можеш, і в тебе немає старшого брата, який міг би за тебе заступитися.

Так, діти, звичайно, жорстокі. І часто їхня жорстокість не має раціонального пояснення. Але, дорогі батьки, ви повинні були хоч трохи замислитися перед тим, як давати дитині таке ім’я. Хоч трохи проаналізувати ситуацію, що буде, коли дитина підросте, піде до школи, потрапить у середовище собі подібних. Що ними рухало, бажання прогнутися перед бабусею?

Хоч би що там не було, моє терпіння зникло. Я не знала, чи знайду я спокій після зміни імені. Але виявилося, що це саме той випадок, коли форма визначає зміст. Ось уже кілька років я живу спокійним життям, навчаюсь в інституті, зустрічаюся з хлопцем, ми вирішили одружитися. У мене все гаразд.

Майбутні батьки, будь ласка, даючи ім’я своїй дитині, включайте мозок! Ваші «оригінальність» і «нестандартне мислення» навряд чи припадуть до душі вашій дитині.

Related Post

Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?

Зустрічалися з хлопцем рік, жили разом, чекала його з вахт, любила, дбала. Він теж говорив, що цінує, любить, що я для нього найрідніша, що майбутнє бачить лише зі мною. Потім