Я знаю що син погано засинає без мене, але що поробиш

Сусідка порадила нам хорошу няню. Микитці тоді 3 рочки було, я була постійно на роботі. Не те щоб цілодобово, але іноді доводилося залишатися до самого пізнього вечора. Так сталося і цього разу. Я знаю що син погано засинає без мене, але що поробиш, такий шалений темп допоможе хоча б вилізти з боргів та частково віддати іпотеку.  

Я подзвонила няні по вайберу, вона в нас вже 3 тиждень працює. Нарікань в мене до неї ніколи не було, роботу вона виконує сумлінно, тому я не переживала за дитину, тимпаче що сусідка, Ольга Кирилівна дуже гарно про неї відгукувалася, каже що вона і її внуків виростила. 

Так от, дзвоню по вайберу, бере телефон і звітує, все чисто, дитина спить. 9 вечора, як спить, мій син в таку пору ніколи не лягав, може захворів чи ще щось? Він не млявий, температури нема, щось тут не так. Я як мала відразу почала бити тривогу, все ж маленька дитина, і так різко заснув.

-Та не переживайте ви так, я йому 5 крапель перед сном дала, він як немовля спить. – Він і є немовля, 3 рочки, які 5 капель, чекай, я скоро буду. Сиди біля дитини і не відходь від нього.

Я мчала додому так, як не бігла ще ніколи. На таксі. Отже було б скоріше, але я поки руда все і на підборах побігла через перевулки. Забігаю в квартиру, дійсно спить, від нього тхне алкоголем, уявляєте.

Я відразу викликала поліцію, цю няньку їм здала, вони руками розвели, наче факт не зафіксовано що це саме вона його напоїла, та і може не давала вона йому нічого, а потім ще й мене стали звинувачувати, типу відповідальність мати несе, а не няня, ви де були, зараз ще й вам впаяєм за неналежний догляд.

Прибігла я до сусідки, а та мені каже, а що такого, адже я теж так роблю. Люди, підкажіть мені, чи це я що не розумію чи що?

Related Post

Навіть не знаю як правильно братові мізки вставити, щоб не робив дурних речей заради дівки якоїсьНавіть не знаю як правильно братові мізки вставити, щоб не робив дурних речей заради дівки якоїсь

Ми з братом залишилися без батьків дуже рано. Я, як молодша сестра, звісно потребувала підтримки і поради, але чекати цього від мого родича було годі. Я, незважаючи на те, що