Я знаю, що всі чоловіки засудять мене, але мені все одно, мені було так погано, що я зважилася на зраду і виправдовуватися не збираюся… Я звичайна жінка, яка хоче уваги, ласки та тепла. Звичайні бажання, які притаманні всім і відрізняюся від інших жінок лише тим, що не приховую свою помилку, бо мені не соромно…

Я знаю, що всі чоловіки засудять мене, але мені все одно, мені було так погано, що я зважилася на зраду і виправдовуватися не збираюся… Я звичайна жінка, яка хоче уваги, ласки та тепла. Звичайні бажання, які притаманні всім і відрізняюся від інших жінок лише тим, що не приховую свою помилку, бо мені не соромно…

Мій чоловік обманював мене з самого початку, але я цього не помічала. Ми одружилися з ним за пів року після нашого знайомства. Ілля був таким чудовим, коли ми познайомилися, я не бачила в нього жодної вади, він одразу сподобався моїм батькам і ми зіграли веселе весілля на заздрість усім.

Відразу скажу, що на початку стосунків ми близько двох місяців просто зустрічалися і в нас не доходило до ліжка. Я думала, що він береже мою невинність, через місяць стосунків я сказала, що він трохи помилився і я вже мала зв’язки з чоловіками. Однак він не схиляв мене до інтиму з іншої причини, він трохи зніяковів, потім зізнався, що просто боїться нових відносин.

Для мене це було так незвичайно, що не хлопець схиляє до інтиму, а дівчина, але більше я не торкалася цієї теми. Через два місяці ми нарешті дійшли до ліжка, Ілля опинився на висоті, це була бурхлива ніч і мені все сподобалося. Після того як ми побралися я переїхала до Іллі, у нього була своя простора квартира і мені там дуже подобалося. Я була зразковою дружиною зустрічала чоловіка з роботи, годувала його, у вихідні у нас були різні заходи, іноді ми зустрічалися з друзями, а іноді просто ходили гуляти.

Все було чудово крім одного пункту, і я тільки через деякий час це зрозуміла, ми дуже рідко кохались. Спершу я не звертала уваги на це, у нас було все добре. Але за кілька місяців я зрозуміла, що майже завжди саме я схиляла його до близькості, він ніколи не відмовляв, але сам ініціативу не виявляв.

Я задумалася, чому відбувається саме так, але спитати його не могла, боялася образити його почуття, ще через деякий час я помітила, що він став іноді відмовляти мені посилаючись на втому або на якісь невідкладні справи і тільки тоді, коли близькість між нами стала відбуватися раз на місяць я зрозуміла, що тут щось нечисте.

Ілля поводився як завжди я думала, що в нього коханка, але жодних ознак зрад не помічала. Він ставився до мене так само зворушливо, як і на початку відносин, він був уважний, весь час освідчувався в коханні і хотів весь час проводити зі мною, але мені цього було мало, я дуже любила чоловіка, і вважала, що без порозуміння в ліжку не буде міцної родини. Тому мене роздирали суперечливі почуття, зрештою я почала мучитися від того, що не можу почати з ним розмову.

Одного чудового вечора я зайшла після роботи в кафе, щоб пожуритися на самоті про свою нелегку долю, незадоволеність зробила мене дратівливою, і я не хотіла йти додому, щоб знову побачити усміхнене обличчя чоловіка. Я пила каву і відчула, що за мною хтось спостерігає я непомітно подивилася на всі боки і побачила знайоме обличчя. Це був мій однокласник, з яким я колись зустрічалася, він посміхнувся мені, і я відповіла йому тим же.

Паша підсів за мій столик ми розмовляли, і тут зі мною сталося щось дивне. Паша щось розповідав мені про своє життя, а я не відривала очей від його рук оголеної шиї та губ, мені стало нічим дихати. Я відчувала, що мої щоки залилися рум’янцем, я відчувала дике збудження і не могла нічого вдіяти з собою.

Паша помітив мою дивну поведінку, загадково посміхнувся і взяв мене за руку. Я миттєво сказала йому ті слова, з яких і почався наш зв’язок, я запропонувала йому десь усамітнитися, щоб продовжити наше спілкування. Як тільки я сказала ці слова, мені одразу захотілось вибачитися і піти, але Паша міцно тримав мене, і ми поїхали до нього додому, там все і сталося.

Це було неймовірно, я не могла повірити тому, що роблю це, але моє тіло не слухалося мого розуму. Ми обмінялися телефонами, і я пообіцяла зателефонувати йому. Коли я їхала додому, була впевнена, що цього більше не повториться, я дала собі обіцянку, що не подзвоню Паші, але номер його я не змогла видалити.

А вдома на мене чекав Ілля, побачивши його усміхнене обличчя мене роздирали докори совісті, він дбайливо зняв з мене куртку, ніжно обійняв, але я відчувала на собі запах Павла, який хотілося якнайшвидше змити. Поки я приймала душ у голові, проносилися мільйони думок, що мені тепер робити. Я випробувала всі способи, щоб Ілля звернув на мене увагу як на жінку, але його кохання носило більше платонічний характер, а мені потрібно було щось інше.

Мені потрібна була пристрасть, яку зміг дати Паша, я зрозуміла, що мій чоловік на це не здатний через якісь незрозумілі причини. Вночі я лежала в ліжку з розплющеними очима і думала, поруч тихо сопів чоловік, який на ніч лише поцілував мене в щоку, я не могла так жити, і йти від Іллі теж не збиралася.

Вранці стало зрозуміло, що мені доведеться вести подвійне життя, я зробила собі вибір, і після роботи зателефонувала Паші. За півгодини я вже була у нього на квартирі, і нас знову закрутив вир пристрастей. З того часу я регулярно зустрічалася з Пашею, вдома стосунки між мною та чоловіком були прекрасними, він бачив в мені зміни, я тепер була спокійною та врівноваженою, у нас були ідеальні стосунки, близькість між нами була раз на 3-4 тижні, більшого я не вимагала, а Ілля тільки і радий цьому.

Він вважав, що ми настільки ідеально підходимо один одному, що в нас і в ліжку було повне порозуміння, тільки я знала, що це завдяки Паші, який змушував мене забувати про все на світі. І все тривало б і далі, якби не один тривожний момент, Паша освідчився мені. Я не була готова до такого і навіть не знала, що йому відповісти, він знав, що я одружена, мені не дуже хотілося розповідати йому про наші стосунки з чоловіком, але він розумів, що у нас не все так гладко, раз я регулярно зустрічалася з ним.

Я не могла пояснити, що шалено люблю чоловіка, він не зрозумів би мене, а діставати всі скелети з шафи я не збиралася, мені не хотілося зганьбити Іллю, розповідаючи коханцеві про його проблеми. Паша став наполегливо випитувати у мене подробиці мого сімейного життя, я обережно відповідала на деякі питання, про решту намагалася замовчувати, переводячи розмову на іншу тему або заманюючи Пашу в ліжко.

Зустрічатися, з ним ставало все складніше, мене почали дратувати його допити, але не приходити до нього було вище за мої сили, тільки з ним я отримувала розрядку, яка була потрібна мені, а вдома я насолоджувалася своїм чоловіком, який носив мене на руках. Так тривало близько чотирьох місяців, а потім Паша почав поводитися агресивно, він почав вимагати у мене пояснень, його цікавило кого ж із них я люблю.

Він поставив мені умову або я все розповідаю чоловікові і залишаюся з Пашею, або ми з ним більше не зустрічаємося, я запанікувала тому що не хотіла втрачати нікого з них. Я любила Іллю, але Паша мені потрібен був у фізичному плані. Я почувала себе пташкою, у клітці яка не могла знайти вихід. Я просила Пашу почекати поки прийде час, щоб порозумітися з чоловіком, але в душі я розуміла, що просто відтягувала кінець наших стосунків.

Я ніколи не піду від Іллі, щоб не трапилося, а якщо він дізнається про мою зраду, то зобов’язаний буде пробачити мені я все поясню. Він зрозуміє, що діялося у мене в душі і як страждало моє тіло, можливо все навіть зміниться на краще, коли він усвідомить, що мені дійсно потрібно.

Паша чекав, але з кожною нашою зустріччю я бачила, що він все більш дратівливий, він мріяв показуватись зі мною на людях і зустрічатися зі мною офіційно. Він почав вимагати, щоб я подала на розлучення і був упевнений, що я люблю саме його, а не чоловіка, тому був дуже наполегливим, і тут я зрозуміла, що відтягувати наш розрив більше не можна. Пройшло сім місяців після початку нашого зв’язку і я нарешті сказала Паші, що між нами все скінчено.

Я чекала будь-чого, але тільки не спокій, він не виявив ніяких емоцій, а просто з легкою посмішкою дивився на мене. Він вислухав мій довгий монолог неможливості наших подальших стосунків і зустрічей, а потім просто запитав чи я впевнена у своєму рішенні і не пошкодую потім про це. Звичайно я була впевнена тому що я збиралася поговорити з Іллею про те, що мене турбує та розповісти йому що мене не влаштовує. Я була впевнена, що чоловік мене зрозуміє, адже він мене так любить.

Паша кивнув мені наостанок і попрощався зі мною, його обличчя було підозріло спокійним і розслабленим, але я хотіла якнайшвидше піти від нього і навіть подумати не могла, що він щось задумує. Я викликала таксі і поїхала додому, в голові я вже примовляла слова, які хотіла сказати чоловікові і посміхалася, бо відчувала полегшення, тепер мені не доведеться брехати.

Але вдома на мене вже чекав неприємний сюрприз від мого коханця, приїхавши додому через сорок хвилин, а за цей час Паша встиг відправити Іллі на телефон відео, на ньому була наша чергова зустріч. Воно було знято на телефон, який Паша десь поставив, щоб не було помітно і на відео було чудово видно все, що відбувалося з нами на Пашиному ліжку.

Ілля все дізнався завдяки моєму коханцю, і я не очікувала такої реакції, він був у сказі, я ніколи не бачила Іллю таким. Мені здавалося, що це була наймиліша і спокійніша людина у всьому світі, але я помилилася, моя зрада була для нього несподіваною, і я завдала йому сильного болю. Я намагалася виправдатися, розповісти, що штовхнуло мене на зраду, і що це була зрада тільки фізична, а кохала я тільки його.

Але Ілля не дав мені сказати жодного слова, він з ноги відчинив двері і викинув мою валізу з речами. Це було для мене несподіваним фіналом, я вважала, що зможу все пояснити і він пробачить мені, але мій коханець чудово завершив наш зв’язок. Я втратила все. Паша пішов, насамкінець зруйнувавши моє сімейне життя, якби я знала, чим закінчиться зв’язок з ним, я б не стала зустрічатися, але вийшло так як вийшло.

Я не шкодую про зраду, я глибоко страждаю від того, що втратила коханого чоловіка, який не пробачив мене та подав на розлучення. А Паша лише був пішаком у моєму житті задовольнявший мої потреби, і я впевнена, що життя в нього надалі складеться не вдалим чином, адже така підлість залишить слід у його долі. Тепер я розлучена жінка, яка згадує своє сімейне життя і мріє все повернути, але це неможливо.

You cannot copy content of this page