Я знаю, як розташовані меблі у твоїй квартирі, бо була вчора там, з твоїм чоловіком

Після розлучення з чоловіком я залишилася одна з двома маленькими дітьми. Він на той час вже зійшовся з іншою жінкою. Я розривалася між роботою та дітьми, але допомоги чекати не було звідки.

І тут якось на початку зими колишній чоловік зачастив до мене у гості, нібито поспілкуватися з дітьми, але водночас і мені приділяв знаки уваги.

Це тривало деякий час, поки він не повідомив, що пішов від тієї жінки, й живе зараз у батьків. Тому що так жити було неможливо, бо вона полюбляє випити, а він цього не переносить. Але у батьків він прожив недовго, бо якось непомітно повернувся до нас у родину.

Мені тоді стало легше, адже він допомагав з дітьми. Фінансова ситуація залишилася напруженою, тому що жили ми на одну мою зарплатню. Чоловік на період зими залишився без роботи, він займався будівництвом, і на той момент замовлень не було.

Так ми й прожили ту зиму, він удома з дітьми, а я на роботі. І все було б нічого, але на початку весни у мене захворіла дитина, і я була змушена лягти з нею до лікарні.

І тут почалося… Мені зателефонувала його колишня жінка і повідомила радісну новину, що вона чудово знає місце розташування меблів у моїй квартирі, бо нещодавно вночі була в гостях у мого чоловіка.

Її я, звісно, ​​послала якомога далі, а чоловікові влаштувала рознос. Але він заперечував і запевняв, що це не так. Після виписки з лікарні дзвінки тривали, дзвонив навіть її брат, запевняючи, що його сестра та мій чоловік створені один для одного.

Все закінчилося тим, що якось зателефонувавши, вона наполегливо запросила його до себе, і він пішов. Мені було дуже важко пережити зраду вдруге, була страшна депресія, та абсолютне небажання нічого робити.

Повний занепад сил, та спустошеність. І в такому стані я провела місяць, ледве маючи силу ходити на роботу. А через місяць у мене почалися нові стосунки…

Виявивши обрив кабелю від інтернету, я викликала монтажників для усунення проблеми. На виклик приїхав хлопець, котрий і до цього не раз ремонтував нам обладнання, пов’язане з інтернетом.

Зараз він також робив свою справу і при цьому поцікавився, а де ж мій чоловік? На що я йому спокійно відповіла, що він зараз мешкає з іншою жінкою.

Він нічого не відповів, але коли приїхав наступного разу за оплатою, то зізнався, що я сподобалася йому, та наговорив мені безліч комплементів.

Після того, як він пішов, мені посипалися СМСки від нього, і у нас почалося листування. Я була на сьомому небі від щастя. Прокидаючись вранці, я отримувала повідомлення від нього, засинала також після листування з ним.

Ми почали зустрічатись. Спочатку він приїжджав на таксі, і ми гуляли вечірніми вулицями. Потім придбав свою машину і ми каталися, слухаючи музику і розмовляючи про життя. Його навіть не бентежило, що я маю двох неповнолітніх дітей.

Щастя моєму не було межі, він був ніжний, дбайливий і лагідний. А мені більше нічого й не потрібно було. Поруч з ним паморочилося в голові, поруч з ним хотілося жити.

Але тут знову замерехтів на обрії мій колишній чоловік і, як завжди, нібито для того, щоб поспілкуватися з дітьми. Але поділившись цією новиною з нинішнім хлопцем, я почула у відповідь, скажи йому, що у тебе є я…

Потім він запропонував мені серйозні стосунки, і я погодилася. Він став для мене не тільки люблячим чоловіком, а ще й чудовим батьком для моїх дітей, за що я йому дуже вдячна!

You cannot copy content of this page