Я зрадила хлопцю, а потім він зробив мені пропозицію. Даже каюся у тому що зробила, але чи варто зізнаватися у цьому майбутньому чоловіку?

Хочеться поділитись тим, що з’їдає мене зсередини. Ця історія сталася рік тому, на той момент я зустрічалася зі своїм хлопцем три роки, але разом ми не жили.

Я була знайома з його батьками, приходила до них у гості, іноді залишалася ночувати. Хлопець багато разів казав мені, що йому не подобається мої груди, що він хоче більше. Говорив це в жартівливій формі, мене це ображало, але я цього йому не показувала.

В результаті тепер у мене комплекс і мені стає ніяково, коли він чіпає мене в районі грудей, я вся зсередини в грудку стискаюся. Цією проблемою я поділилася зі своєю подругою, нашу розмову почув її знайомий, почав говорити, що мій хлопець мене не цінує, і почав спілкуватися зі мною.

На той момент у моїй сім’ї була фінансова криза, мені доводилося багато працювати, щоб викручуватися зі складного фінансового стану. У мене почалася депресія, я запропонувала своєму хлопцю почати жити разом, але він делікатно проігнорував цю тему, і я зрозуміла, що він охолонув до мене.

Пізніше він в цьому зізнався, мені було страшенно погано, і після всього, якось неусвідомлено, не замислюючись про наслідки, я зрадила свого молодого чоловіка з тим знайомим хлопцем моєї подруги.

Зустрічалися ми не часто, він із сусіднього міста і за 4 місяці наших стосунків ми були разом разів 10. Потім я зрозуміла, що люблю свого хлопця, зізналася знайомому в цьому, сказала, що визначилася з ким мені далі бути. На тому ми розлучилися, але спілкувалися зрідка телефоном.

Пізніше мій хлопець зробив мені пропозицію, я погодилася, але мене почала мучити совість. Це жахливо, хочу бути чесною зі своїм майбутнім чоловіком, але розумію, що йому буде від цього боляче, хоч він здогадувався про зраду. Краще мовчати та мучитися самій.

Зараз у нас хороші стосунки, я дбаю про нього, говорю йому все, що мене не влаштовує, ми любимо одне одного, але як вчинити? Чи були ви в такій ситуації? Про зраду знають моя подруга та її чоловік, ще кілька знайомих, але вони живуть в іншому місті, і моя мама знає, я зізналася їй. Як бути?

 

You cannot copy content of this page