Я зрадила своєму чоловікові з одруженим чоловіком

Я зрадила своєму чоловікові з одруженим чоловіком.
Я Іра мені 33 роки у мене є син і чоловік. Два роки тому я працювала в офісі бухгалтером в одній великій компанії. До мене постійно клеївся наш начальник, виявляв до мене не таку увагу, як до всіх. Спершу, я йому взаємністю не відповідала, думала про свою сім’ю.

Але якось у нас був корпоратив. Тоді були всі напідпитку і вперше це сталося.
Спочатку я відчула жахливе почуття сорому перед своєю родиною і звичайно ж перед чоловіком.

А потім я подумала “Сам винен, останнім часом взагалі не приділяв мені уваги, тому я зірвалася”. І після того корпоративу ми з моїм начальником почали постійно зустрічатись. То після роботи в машині, то під час роботи виїжджали до готелю.

У нього також була дружина. Я завжди заспокоювала себе думкою, що це не мої проблеми і якщо не я, то буде якась інша.

Одного разу, після останньої нашої зустрічі, мені прилітає від нього повідомлення.
Він запитав де я. Я відповіла і тут він мені одразу передзвонює. Коли я відповіла на тому кінці, пролунав жіночий голос. То була його дружина.

Вона почала обурюватись і кричати, чому це її чоловік цікавиться життям працівниці. У той момент я рознервувалась, навіть не знала, що відповісти. Почала вдавати з себе дурепу, на кшталт «Ви помилились номером» і таке інше.

Того дня у мене було багато роботи, тому я запрацювалась і забула про цю ситуацію. Але ввечері мені надійшло повідомлення з роботи, що мене звільнили.

Я намагалася додзвонитися до свого начальника-коханця, коли він узяв трубку я була просто в шоку від того, що він мені сказав.
– Навіщо ти сюди дзвониш? Хто ти така? Між нами немає нічого спільного! – суворим тоном він відповів.

Я одразу зрозуміла який він каблук. Як тільки дружина налякала, так одразу вирішив мене кинути. Єдине, чого я боялася, щоб його дружина не знайшла номер мого чоловіка і нічого йому про це не розповіла, тому що я не хочу руйнувати свою родину.

Після цього досвіду я стала цінувати те, що в мене є. Влаштувалася на нову роботу і більше свого чоловіка я не зраджую. Я дуже люблю свою сім’ю.

You cannot copy content of this page