fbpx

Я зрадила своєму хлопцю, а Вадим своїй дівчині. Я довго ще пудрила мізки своєму хлопцеві, напевно боячись зізнатися в скоєному, тому наші “відносини” тривали ще близько півроку

Історія досить таки банальна. Але! Досвід який я отримала, навчив мене намагатися не робити ті помилки, за які буде потім дуже боляче і прикро.

Зустрічалася я з хлопцем протягом декількох років, при цьому вчилася в іншому місті. На 4-му курсі звернула увагу на одногуппника, який ніколи мені не подобався, але сталося так що пристрасть нас охопила.

Я зрадила своєму хлопцю, а він-своїй дівчині. Я довго ще пудрила мізки своєму хлопцеві, напевно боячись зізнатися в скоєному, тому наші “відносини” тривали ще близько півроку.

З одногруппником ми зустрічалися теж не довго, я була як ненормальна, сохла по ньому  (зараз навіть не розумію, що зі мною було :)) але через деякий час відчула, що щось не так між нами стало. А ще пізніше побачила його з іншою, що тоді було в моїй душі, було настільки прикро, шкода себе за всіма стражданнями, я почала себе звинувачувати в тому, що все що відбувається зі мною-це і є моя вина за те, що я так і не зізналася своєму колишньому хлопцю в тому, що відносини зійшли нанівець, і нам потрібно розлучитися.

Зараз пройшло вже 4 роки з моменту цієї історії: у мене є сім’я, Люблячий чоловік і син. А одногрупник недавно потривожив дзвінком і зізнався, що його дівчина, та, з якою я його побачила-пішла від нього, зрадивши йому.

Він (одногрупник) дуже страждає і описує ті почуття, які я відчувала по відношенню до нього, коли він зі мною так само вчинив. Я вірю в ефект бумеранга з цього моменту ще більше.
Перш ніж зробити необдуманий поступок- все-таки подумайте, а чи варто?

Related Post

Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбитьДумаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший

Я згадав, як її називала вчителька, кажучи, що таких диких дівчаток ще не бачилаЯ згадав, як її називала вчителька, кажучи, що таких диких дівчаток ще не бачила

З цієї бестії вийшла скромняжка і тихоня. Ну майже… Кажуть, що люди не змінюються. Це не так. Змінюються! Та ще так кардинально, що ти не можеш впізнати в новіц людині

– Я чесне слово не розумію, за що ви на мене накинулися. Там дійсно темно, і я не розгледів відтінок. У моєї дружини сьогодні свято. Ось ви зараз собі настрій псуєте, мені зіпсуєте, я коханій. Вам від цього легше все одно не стане. Ви ж з квітами працюєте! Ви ж кожен день до прекрасного торкаєтеся! Як же так можна? У вас якась біда?– Я чесне слово не розумію, за що ви на мене накинулися. Там дійсно темно, і я не розгледів відтінок. У моєї дружини сьогодні свято. Ось ви зараз собі настрій псуєте, мені зіпсуєте, я коханій. Вам від цього легше все одно не стане. Ви ж з квітами працюєте! Ви ж кожен день до прекрасного торкаєтеся! Як же так можна? У вас якась біда?

Одного разу стався такий випадок. В той день у моєї дружини був день народження. Подарунок був заздалегідь куплений, залишалося придбати тільки троянди. Я квіти завжди намагаюся купувати в тепличному господарстві.