fbpx

Я зрадила своєму коханому чоловіку і дуже жалкую про це

Ми дуже кохали одне одного. Були разом сім років. Планували спільне майбутнє, сім’ю, народження дітей. Але тут я поїхала відпочивати на море разом зі своїм сином і племінником.

Там за мною почав доглядати один чоловік. Він був досить наполегливий і ніжний зі мною. Загалом, я не витримала і піддалася на його залицяння, і зрадила з ним моєму коханому чоловіку.

Це абсолютно нічого не значило для мене, і звісно, я не збиралася про це розповідати коханому. Але через місяць сталося те, що я захворіла.

Хвороба психологічна. І під час нападу, я проговорилася своєму коханому про зраду.

Потім був довгий період лікування в лікарні, і ще більш тривалий період виходу з цієї хвороби. Хто знає, що це за хвороба, той зрозуміє.

Весь цей час мій коханий чоловік був поруч зі мною, але в підсумку наші відносини зійшли на нівець. А одного разу він мені сказав, в тому, що як я могла так вчинити, тобто зрадити йому. Ну, а потім він пішов.

З цього моменту пройшло вже чотири місяці. Я одужала і знову вийшла на роботу. І розумію, наскільки я люблю свого коханого.

Я винна перед ним і дуже шкодую про свою зраду, думаю, якби цього тоді не сталося, то ми зараз були б разом. Він не зміг з цим жити. І тепер я одна.

Справа навіть не в тому, що я одна, а справа в тому, що я без нього. Мені його дуже бракує, я його люблю. Дівчата, краще не зраджуйте своїм коханим, а навіть, якщо таке сталося, то ніколи їм про це не кажіть, це зруйнує ваші стосунки.

Related Post

Ми не разом, але я страшенно його ревнуюМи не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до

Він – кохання всього життя, а я для нього – просто подругаВін – кохання всього життя, а я для нього – просто подруга

У 21 рік я познайомилася з чоловіком і закохалася з першої зустрічі. Він теж. Зустрічалися півроку. Був дуже яскравий роман, але партнер запропонував розлучитися, сказав, що більше не любить, що

facebook