fbpx

Я зрадила своєму коханому чоловіку і дуже жалкую про це

Ми дуже кохали одне одного. Були разом сім років. Планували спільне майбутнє, сім’ю, народження дітей. Але тут я поїхала відпочивати на море разом зі своїм сином і племінником.

Там за мною почав доглядати один чоловік. Він був досить наполегливий і ніжний зі мною. Загалом, я не витримала і піддалася на його залицяння, і зрадила з ним моєму коханому чоловіку.

Це абсолютно нічого не значило для мене, і звісно, я не збиралася про це розповідати коханому. Але через місяць сталося те, що я захворіла.

Хвороба психологічна. І під час нападу, я проговорилася своєму коханому про зраду.

Потім був довгий період лікування в лікарні, і ще більш тривалий період виходу з цієї хвороби. Хто знає, що це за хвороба, той зрозуміє.

Весь цей час мій коханий чоловік був поруч зі мною, але в підсумку наші відносини зійшли на нівець. А одного разу він мені сказав, в тому, що як я могла так вчинити, тобто зрадити йому. Ну, а потім він пішов.

З цього моменту пройшло вже чотири місяці. Я одужала і знову вийшла на роботу. І розумію, наскільки я люблю свого коханого.

Я винна перед ним і дуже шкодую про свою зраду, думаю, якби цього тоді не сталося, то ми зараз були б разом. Він не зміг з цим жити. І тепер я одна.

Справа навіть не в тому, що я одна, а справа в тому, що я без нього. Мені його дуже бракує, я його люблю. Дівчата, краще не зраджуйте своїм коханим, а навіть, якщо таке сталося, то ніколи їм про це не кажіть, це зруйнує ваші стосунки.

Related Post

Мама проти моєї дівчини, тому що вона працює офіціанткою…Мама проти моєї дівчини, тому що вона працює офіціанткою…

Я інженер. Працюю у великій фірмі, дохід стабільний, кожні три роки – підвищення і / або збільшення зарплати. У компанії я на хорошому рахунку, за майбутнє спокійний. Знімаю квартиру, мама-пенсіонерка