Я зраджую своєму чоловіку, і мені не соромно за це

Вперше я зрадила чоловіку 8 березня. Чому я так запам’ятала цю дату? Це день мого народження. Того дня він прийшов із роботи рано. Точніше, не сам прийшов, а його привели два друга з роботи. Перший раз у житті бачила його у такому неадекватному стані.

Нас того дня відпустили раніше (вже о першій годині дня була вдома). Чоловіка привели додому приблизно пів на четверту. Взагалі ми збиралися кудись вибратися, повечеряти.

Я купила нову сукню, зробила гарний макіяж, але чоловік не лише не привітав із днем ​​народження, але навіть не пам’ятав, який сьогодні день. А це ще й жіноче свято було, коли заведено дарувати коханим квіти!

Я розлютилася і вирішила піти в ресторан одна. Там замовила келих напівсолодкого, мідії, десерт. Потім ще вина з горя та образи, і я трохи звеселіла. За хвилин двадцять до мене підсів солідного вигляду чоловік.

Він жартував, говорив компліменти. Я сміялася і соромилася, але все ж таки образа на чоловіка зробила свою справу. Вечір вдався, і я приїхала додому приблизно опівночі. Чоловік все ще спав, навіть не помітивши моєї відсутності. Я швидко прийняла душ і спати.

Наступного дня чоловік вибачався. Я так запам’ятала відчуття, з яким поверталася додому. Серце стукало, наче відбивало барабанний дріб. Я дуже хвилювалася. Саме тоді я відчула себе по-справжньому щасливою.

Протягом місяця я ще двічі зустрічалася з тим чоловіком, який все більше починав мене притягувати. Одного разу я навіть пішла з роботи (взяла відгул власним коштом).

Ще один вечір із ним провела у п’ятницю, коли чоловік із друзями гуляв. І кожна зустріч була кращою за попередню. Ймовірно, тут не можна писати всього того, що він зі мною робив, але це було дуже незабутньо!

Якось чоловік мене мало не зловив. Але я зуміла викрутитись, придумавши відмовку, і плавно перейшла на його поведінку. Почуття провини не дозволило йому продовжити розпочату розмову.

Мене дедалі більше затягує цей адреналін. До чоловіка охолонула, але винною себе не відчуваю.

Related Post

Подобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрастіПодобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрасті

З 25 років задивляюся на жінок старше 30 і зустрічаюся тільки з ними. Серед ровесниць рідко трапляються ті, з ким можна душевно поговорити і провести час. І до сих пір

Ледь не посварилися з родичами, які кота спати вкладаютьЛедь не посварилися з родичами, які кота спати вкладають

Приїхали ми до родичів на відпочинок. Вони давно на нас чекали, все запрошували, але їхати далеко в іншу область, тому не могли ніяк зібратися. Аж тут випала така нагода. Ми