Я зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною?

Я одружена вже 6 років, є 2 дітей. Зараз тільки зняла рожеві окуляри, і зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною? Навіщо він повертав мене щоразу, коли я від нього йшла?

Зараз я перебуваю вдома, не працюю, дитині 9 місяців, допомогти нема кому, тому що ми переїхали жити в інше місто. Окрім фінансової проблеми та боргів, я почала дико дратувати чоловіка. Ми нікуди не можемо разом сходити, якщо навіть просто піти разом у магазин, це переходить у скандал, його все дратує, все не подобається.

Навіть нещодавно перед знайомою він вдав, що ми не знайомі, показав усім своїм виглядом, що він не радий, що я поряд. У мене з’являється невпевненість, комплекси, це все впливає і на дітей. Не можу зрозуміти причини такої його поведінки, зі мною проводити час він не хоче, а коли я хочу піти назавжди, каже що любить.

Навіщо він мене тримає, якщо не любить? Я думаю, треба його відпустити. Достатньо навіть того, що він при мені, і до шлюбу, і у шлюбі, фліртував з моєю подругою. Звісно тепер подруги у мене немає.

Потім з кумою, скандали були постійні, з нею теж припинила будь-яке спілкування. Коли я запитала, чи подобається йому наша кума, і хотів би він бути з нею, його відповідь мене просто вбила. Він сказав що так, він би з нею був, але не довго. На той момент у нас вже була дитина 2 роки.

Ці слова просто застрягли у моїй голові. При кожному скандалі я розумію, що йому потрібна інша можливо, як кума. І звісно на емоціях я не можу не дорікнути його цим. Нещодавно чоловік отримав підвищення на роботі, але мене це не радує.

Мені здається, що досить це терпіти і треба ставити крапку у наших стосунках. Я не можу розібратися, а може проблема в мені? Що йому потрібно? Чого він хоче? Чи взагалі була любов до мене, можливо її і не було ніколи?

Related Post

“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти“Ти повинна стати популярною співачкою”, – говорила мама Маргариті, але дочка вирішила завагітніти

Моїй далекій родичці, Маргариті, мама обіцяла кар’єру музикантки або співачки. Тоді в 70- 80-е багато хто виїжджав поступати саме в столицю. Це обіцяло подальші перспективи. Маргарита десять років гідно займалася за

Не можу зважитися на розмову про розставанняНе можу зважитися на розмову про розставання

Живемо з хлопцем в цивільному шлюбі 6 років, зустрічаємося в цілому 9 років. Дітей немає, офіційно не розписані. Останні пів року думаю про те, щоб розійтися: наші відносини стоять на