Я зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною?

Я одружена вже 6 років, є 2 дітей. Зараз тільки зняла рожеві окуляри, і зрозуміла, що чоловік не любив мене ніколи, і не любить зараз. Навіщо він живе зі мною? Навіщо він повертав мене щоразу, коли я від нього йшла?

Зараз я перебуваю вдома, не працюю, дитині 9 місяців, допомогти нема кому, тому що ми переїхали жити в інше місто. Окрім фінансової проблеми та боргів, я почала дико дратувати чоловіка. Ми нікуди не можемо разом сходити, якщо навіть просто піти разом у магазин, це переходить у скандал, його все дратує, все не подобається.

Навіть нещодавно перед знайомою він вдав, що ми не знайомі, показав усім своїм виглядом, що він не радий, що я поряд. У мене з’являється невпевненість, комплекси, це все впливає і на дітей. Не можу зрозуміти причини такої його поведінки, зі мною проводити час він не хоче, а коли я хочу піти назавжди, каже що любить.

Навіщо він мене тримає, якщо не любить? Я думаю, треба його відпустити. Достатньо навіть того, що він при мені, і до шлюбу, і у шлюбі, фліртував з моєю подругою. Звісно тепер подруги у мене немає.

Потім з кумою, скандали були постійні, з нею теж припинила будь-яке спілкування. Коли я запитала, чи подобається йому наша кума, і хотів би він бути з нею, його відповідь мене просто вбила. Він сказав що так, він би з нею був, але не довго. На той момент у нас вже була дитина 2 роки.

Ці слова просто застрягли у моїй голові. При кожному скандалі я розумію, що йому потрібна інша можливо, як кума. І звісно на емоціях я не можу не дорікнути його цим. Нещодавно чоловік отримав підвищення на роботі, але мене це не радує.

Мені здається, що досить це терпіти і треба ставити крапку у наших стосунках. Я не можу розібратися, а може проблема в мені? Що йому потрібно? Чого він хоче? Чи взагалі була любов до мене, можливо її і не було ніколи?

Related Post

Спочатку ображав мене, а тепер мені доводиться піклуватися про колишнього, де справедливістьСпочатку ображав мене, а тепер мені доводиться піклуватися про колишнього, де справедливість

Я в розпачі, бо ніколи не думала, що саме зі мною може виникнути така ситуація. Мій чоловік людина з обмеженими можливостями, після аварії від нього відмовилися всі друзі і знайомі,

Моя мама пропрацювала 39 років на заводі, мені коштувало багато зусиль, щоб вмовити її змінити ту кляту роботуМоя мама пропрацювала 39 років на заводі, мені коштувало багато зусиль, щоб вмовити її змінити ту кляту роботу

Як я маму змусила поміняти роботу. Нам молоді не зрозуміти, як можна пропрацювати на підприємстві більше 10, 20, 30 років, мені так точно, за 14 років трудового стажу, я поміняла 6