Я зрозуміла, що не може бути серйозних стосунків, він не піде з сім’ї

Льоша з’явився в моєму житті, коли я вже майже десять років була у розлученні, і в мене вже була майже доросла дочка. За цей час були знайомства та швидкоплинні зустрічі, але серйозних стосунків я не хотіла, боялася помилитися, як це вийшло з колишнім чоловіком, якого я дуже любила.

І так було доти, доки Льоша не почав доглядати за мною, і я зрозуміла, що теж закохалася. Він симпатичний, серйозний, із почуттям гумору, до того ж мій колега, але з одним недоліком – одружений.

Льоша ставав все наполегливішим, і я знала, що довго не зможу чинити опір. Хотілося забути про його сім’ю, обійняти та більше ніколи не відпускати. Вже й колеги стали шепотітися за моєю спиною, але я не звертала уваги, доки одна зі співробітниць сказала, що треба поговорити.

Коли в обідню перерву ми пили з нею каву, вона сказала: «Його дружина – моя подруга, і я тебе прошу, не лізь у його сім’ю, не руйнуй. Вони мають двох дітей, яких він дуже любить». Я мало не згоріла від сорому, сказала, що у нас нічого не було, і не може бути. Вона не повірила, але промовчала.

Додому я прийшла вся розбита, а тут ще проблеми із шістнадцятирічною донькою, перехідний вік, дивні компанії. Мама почала дорікати, що я не займаюся вихованням доньки і нічого не бачу крім свого кохання. Для мене стала несподіванкою така заява, я спитала маму, звідки у неї такі відомості, на що вона відповіла: «я ж не сліпа».

І я зрозуміла, що не може бути серйозних стосунків, він не піде з сім’ї і тоді я вирішила звільнитися.

Було шкода розлучатися з колективом, з роботою, яку я любила. Проте коли я сказала про це в офісі, побачила, що всі навіть якось зраділи що я йду, і проблема вирішилася сама собою. Льоша постійно дзвонив, пропонував повернутися, казав, що це не вихід тікати від нього, але я поки що стійко тримаюся. Вже знайшла роботу, почала трохи відволікатися, чи надовго, не знаю.

Related Post

Мій чоловік Олег просто відкуповується від мене подарунками, гадаю, що через зради…Мій чоловік Олег просто відкуповується від мене подарунками, гадаю, що через зради…

Кожен раз, вибачаючись, чоловік відкуповується за свої косяки. Спочатку я не надавала цьому значення. Але потім звернула увагу: чим сильніше проступок, тим дорожче подарунок. Таку систему вибрав він сам, але