fbpx

Я зустрічалася з багатьма хлопцями 4 роки, але все не траплялося того, хто б став моїм чоловіком. Мені вже все набридло. Тут почала представляти, що у мене вже є хороший чоловік, і через 2 місяці я познайомилася випадково в інтернеті з свої майбутнім чоловіком

Як то кажуть, про що думаєш, то і відбувається. Раніше я в це не вірила. Поки зі мною не сталося кілька цікавих випадків.

Все почалося з того, що я випадково знайшла фільм “Секрет” (про візуалізацію думок людини) і переглянула його.

У ньому було описано, як візуалізувати, притягувати хороше в своє життя, і що потрібно дякувати Богові за все гарне в житті, що вже відбулося.

До цього мені багато в чому не щастило і все давалося важко. Навчалася я добре і була відмінницею. Закінчила технікум на бухгалтера з червоним дипломом.

Я уявила  і втілила в життя думку, що я поступила в інститут на бюджет. І це дійсно так сталося.

Після закінчення перших трьох років навчання в інституті заочно, тому що я ще й працювала, на останній рік був окремий конкурс, щоб стати фахівцем і потрапити на бюджет.

Я знала, що зараз багато місця купуються і сильно засмутилася, що не потраплю на бюджет.

У батьків я б не взяла грошей на навчання, та у них і не було, і сама б не змогла платити, так як нещодавно тільки працювала, і була маленька зарплата.

Тут я знову згадала фільм “Секрет” і зробила все, як було сказано в ньому. У серпні я знайшла себе в списку восьми осіб з усього потоку, хто все-таки потрапив на бюджет з усього мого потоку. Моїй радості не було меж!

Також я зустрічалася з багатьма хлопцями 4 роки, але все не траплялося того, хто б став моїм чоловіком.

Мені вже все набридло. Тут почала представляти, що у мене вже є хороший чоловік, і через 2 місяці я познайомилася випадково в інтернеті з свої майбутнім чоловіком.

Потім ми почали листуватися і домовлятися, зустрічатися, а через півроку одружилися. Зараз у нас є син, якому скоро буде три роки.

Це означає, що наші думки матеріальні. Я в цьому вже переконалася сама. Кожен – коваль свого щастя!

Related Post

Мій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і меніМій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і мені

Я приступала до написання цієї історії двічі. Перший раз сіла за аркуш паперу в той вечір, коли батя привів додому мою однолітку. Хоча здається, що приводив додому він її кілька

Мій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одногоМій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одного

Мій чоловік дуже багато часу проводить в телефоні – в групах, чатах. Мене це сильно зачіпає: листування з друзями для нього важливіші, ніж наші відносини, в яких не все гладко.