Я зустрічалася з пікапером

Нещодавно я випадково натрапила на курс чоловічого пікапа. Не те щоб я не чула про пікаперів, але якось ніколи не думала, що сама можу зустрітися з подібним персонажем.

А тепер розумію, що в моєму житті, зважаючи на все, справді був пікапер. І, на жаль, я сприймала цю людину, як споріднену душу.

Декілька років тому я без пам’яті закохалася в одного чоловіка. Здавалося, у нас так багато спільного – любов до читання, схожі традиції у сім’ях, де ми виросли, погляди на життя. Ми розуміли одне одного буквально з півслова, чого в мене раніше ніколи ні з ким не було. І я мовчу про неймовірне фізичне тяжіння, яке я відчувала до цієї людини. Звичайно, я не можу бути повністю впевнена, що в нього до мене теж це тяжіння було. Але мені здається що було.

Все вийшло по-дурному. Він виявив мені увагу, а потім віддалився від мене. Я намагалася знову наблизитись до нього, але не склалося. Незабаром він одружився. Перед тим, як зробити майбутній дружині пропозицію, зустрівся зі мною і розповів мені, що збирається одружитися, і яка чудова дівчина його майбутня дружина. Я освідчилася йому в коханні, сподівалася цим утримати його. Але він відповів мені відмовою. З того часу ми не бачилися. Але забути його не можу.

І ось тепер, після ознайомлення з курсом пікапа, я раптом зрозуміла, що, швидше за все, чоловік був пікапером. Він мав багато жінок, яких він приводив ночувати додому. Але, зазвичай, після цього він обривав із ними відносини. Цю інформацію я знаю не від нього, а з надійного джерела. Також він постійно заводив нові знайомства і був у дуже теплих стосунках з усіма дівчатами нашого кола спілкування.

Я тоді думала, що дівчата самі вішаються на шию. Але тепер згадую принаймні один епізод, коли він дуже жорстко і грубо повівся з однією з цих дівчат. І мені вже здається, що між ними щось було, просто вона хотіла продовження, а він ні. І це щось не могло виникнути просто без ініціативи з його боку.

Наше з ним спілкування раптом постало переді мною зовсім в іншому світлі. Він міг розпитати мене про мої інтереси, дізнатися, що я люблю читати, і вдати, що він теж любить книги. До мене дійшло, що він завжди цитував класиків лише за шкільною програмою, а це не означає, що він читав ще щось. Про мої внутрішньосімейні традиції він міг дізнатися з того джерела, що я дізнавалася про його особисте життя. І міг вдати, ніби все збігається. Поводився він зі мною кілька разів досить грубо: хапав за руки та за талію за зручної нагоди. Тобто був фізичний контакт, як радять пікаперам.

Під час спілкування він скаржився мені на своє нелегке життя, що можна розглядати як спробу викликати жалість і зіграти на цьому. Він не казав мені, що має дівчину, коли починав наше спілкування. Я дізналася про це випадково від інших. І при цьому він загравав до всіх довкола. Та й сама поведінка його напередодні одруження здалася мені дивною. Хоча я була ініціатором тієї останньої зустрічі, він міг би не приходити на неї, якщо вже в нього на прикметі була дівчина, з якою він збирався одружитися.

Він здивувався, коли дізнався про мої почуття до нього. Але хіба вони не були очевидними, коли я, кокетуючи, запрошувала його на зустріч? Він відмовив мені досить різко. А в пікапі є такий момент — там заведено відмовляти дівчатам, яким ти подобаєшся для підняття самооцінки. І я подумала: “А чи не міг він взагалі спочатку зі мною спілкуватися, щоб потім відмовити мені або кинути мене? ”

Насправді він людина досить закомплексована. У нього цілком міг бути план самоствердитись. І від мене, як мені здалося, спочатку він хотів інтиму. А коли я дала зрозуміти, що цього не буде, він одразу ж перемикнув увагу на іншу дівчину. Але в глибині душі міг таїти злобу на мене, а потім грубо відповісти на моє освідчення в любові з метою помститися мені.

Я розумію, що історія у мене дурна і, можливо, вам нудно читати її, і ви не схвалюєте мої вчинки. Але я просто шокований тим, що на цю людину я витратила так багато часу і нервів.

Related Post

Моя сестра почала зустрічатися з хлопцем і обірвала всі зв’язки з родиною та друзями. Що робити?Моя сестра почала зустрічатися з хлопцем і обірвала всі зв’язки з родиною та друзями. Що робити?

Моя сестра потрапила в халепу, і я не знаю, як і чим їй допомогти. Все почалося приблизно рік тому, коли вона познайомилася з одним чоловіком. Подробиці їхнього знайомства я не

Коли він виїжджав, в останню ніч ми не спали, все переписувалисяКоли він виїжджав, в останню ніч ми не спали, все переписувалися

Ми разом навчалися у коледжі. У групі він був єдиним хлопчиком і сидів лише зі мною. У нас ніби була своя компанія: я, він і 2 мої найкращі подруги, які