Я зустрічаюся з одруженим чоловіком, а зараз він завів собі ще одну коханку, молодшу за мене

Не вдається закінчити стосунки з одруженим чоловіком, то спілкуємось, то не спілкуємося. Знаємо одне одного близько 8 років. Йому 42, мені 28. Останні роки до ладу не спілкувалися, могли пів року, рік не спілкуватися, а потім усе наново.

Востаннє не спілкувалися 1,5 роки. Після розлуки була казка, потім ми зійшлися і я побачила грубість, хамство, ще й отримала постійне відчуття провини. Він як звичайний споживач, віддачі можна сказати немає ніякої. Намагалася завершити стосунки, але не вистачало сил чи йшло щось не так.

Востаннє зателефонував мені, а врешті-решт поїхав до іншої. Дізналася що завів собі зовсім молоденьку, думала збожеволів. До неї в нього закоханість, і за мене тепер вона (це не його слова, сама просто знаю що це так). А я не можу його забути, ніхто не милий, що він одружений давно вже змирилася.

Іноді приймаю залицяння інших. Але від нього просто зносить дах. Мене просто дратує таке хамське ставлення. Ще й за 8 років він нічого мені не дарував, спочатку відмовлялася сама (дурненька була, та й зачепило те, що пропонував через подарунки зустрічатися), а тепер не доб’єшся.

Приходячи, він часто хоче поїсти і часом вимагає щось приготувати, а натомість навіть продукти не купує. У мене вже депресія моторошна, просто ламає і душу вивертає, особливо коли усвідомлюю що він поїхав до іншої молоденької.

Через якийсь час він 100% приїде, а я вже зараз хочу йому все висловити, і про подарунки, і про те що мучить, про ту молоду, хай навіть і виглядає це безглуздо, в мене душа болить. А потім думаю спробувати знову припинити стосунки. Часом без нього не хочеться нічого і ніхто не милий, і думки погані приходять.

Як поводитися, коли він приїде? У цій ситуації можна змінити ставлення до себе на краще? Як його забути? (Все розумію і нічого не можу із собою зробити). Хотілося б почути не моралі, сама всю суть розумію, а реально дієві поради, щоб змінити його ставлення до мене та потім розлучитися.

Related Post

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про

Ватрушки тітки Валі врятували мене від загибелі у пожежіВатрушки тітки Валі врятували мене від загибелі у пожежі

Після закінчення школи я відправився у велике місто. Вступив там до університету, а після закінчення навчання залишився там жити, знайшов роботу. Мої батьки залишилися жити в невеликому селищі. На всі