Я зустрічаюся з одруженим чоловіком, а зараз він завів собі ще одну коханку, молодшу за мене

Не вдається закінчити стосунки з одруженим чоловіком, то спілкуємось, то не спілкуємося. Знаємо одне одного близько 8 років. Йому 42, мені 28. Останні роки до ладу не спілкувалися, могли пів року, рік не спілкуватися, а потім усе наново.

Востаннє не спілкувалися 1,5 роки. Після розлуки була казка, потім ми зійшлися і я побачила грубість, хамство, ще й отримала постійне відчуття провини. Він як звичайний споживач, віддачі можна сказати немає ніякої. Намагалася завершити стосунки, але не вистачало сил чи йшло щось не так.

Востаннє зателефонував мені, а врешті-решт поїхав до іншої. Дізналася що завів собі зовсім молоденьку, думала збожеволів. До неї в нього закоханість, і за мене тепер вона (це не його слова, сама просто знаю що це так). А я не можу його забути, ніхто не милий, що він одружений давно вже змирилася.

Іноді приймаю залицяння інших. Але від нього просто зносить дах. Мене просто дратує таке хамське ставлення. Ще й за 8 років він нічого мені не дарував, спочатку відмовлялася сама (дурненька була, та й зачепило те, що пропонував через подарунки зустрічатися), а тепер не доб’єшся.

Приходячи, він часто хоче поїсти і часом вимагає щось приготувати, а натомість навіть продукти не купує. У мене вже депресія моторошна, просто ламає і душу вивертає, особливо коли усвідомлюю що він поїхав до іншої молоденької.

Через якийсь час він 100% приїде, а я вже зараз хочу йому все висловити, і про подарунки, і про те що мучить, про ту молоду, хай навіть і виглядає це безглуздо, в мене душа болить. А потім думаю спробувати знову припинити стосунки. Часом без нього не хочеться нічого і ніхто не милий, і думки погані приходять.

Як поводитися, коли він приїде? У цій ситуації можна змінити ставлення до себе на краще? Як його забути? (Все розумію і нічого не можу із собою зробити). Хотілося б почути не моралі, сама всю суть розумію, а реально дієві поради, щоб змінити його ставлення до мене та потім розлучитися.

Related Post

Так сумно, що я невчасно зі своєю вагітністю, і мені так і не надягти білу сукнюТак сумно, що я невчасно зі своєю вагітністю, і мені так і не надягти білу сукню

Мені 24 роки. Нещодавно залишилися в минулому стосунки, вони були зруйновані на етапі на підготовки до весілля. Після цього два роки ходила у депресії. Зустріла хлопця, дуже схожого на колишнього,

Часто зовсім чужі люди ставляться до нас як до ріднихЧасто зовсім чужі люди ставляться до нас як до рідних

До будинку з дитячого саду можна було швидко дійти двома шляхами: повз супермаркет по жвавій дорозі або на десять хвилин довше, але по безлюдному місці. Батько людні місця з дочкою