Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи поруч ми зустрілися поглядом і вона якось дивно посміхнулася. Пройшовши метрів 10 я вирішив обернутися і піти за нею не втрачаючи її з поля зору.

Зупинившись біля чергового магазину і щось роздивляючись вона помітила що я стою неподалік і кинула на мене погляд з посмішкою. Бачачи, що вона збирається виходити з торгового центру я зібрався духом і вирішив підійти.

Наздогнавши її на парковці, не встигнувши привітатися вона сказала: Я знала що ти підійдеш! Після цієї фрази градус моєї напруги трохи спав, я запропонував познайомитися і обмінятися телефонами. Вона поцікавилася, скільки мені років (на той момент було 28). Після задала питання не бентежить мене різниця в віці і той факт що вона перебуває в шлюбі?

На це я відповів з легкою іронією що це тільки заводить мене! Вона заусміхалася, ми обмінялися телефонами і роз’їхалися. Повернувшись додому, зробивши всі справи я набрав їй ввечері. Почавши розмову, ми проговорили до глибокої ночі, на годиннику вже було дві години ночі.

У розмові я дізнався що, вона заміжня вже десять років і у них з якоїсь причини немає дітей «мабуть, тому у неї і збереглася така прекрасна фігура».

Вона не стала кокетувати і сама назвала свій вік, їй було тридцять дев’ять років. Поспілкувавшись два дні і зрозумівши з розмов що, вона не проти продовжити я запропонував зустрітися в більш інтимній обстановці!

Вона відповіла мені так: бери весь «набір джентельмена» і приїжджай до мене! ». Думка про зраду в той момент «заводила» мене все більше. Я купив вино і все інше і відправився до неї.

Вона зустріла мене в одній сорочці поверх нижньої білизни, тут у мене заграло все що тільки можна! Я запитав: а як же чоловік? Вона відповіла що він у відрядженні.

Тут я остаточно розслабився і поводився розкуто. Ми сиділи на кухні, попивали вино, розмовляли. Раптом вона встала щоб щось взяти з полиці я довго не думаючи встав і підійшов ззаду, зняв з неї сорочку і «взяв» її прям там.

Потім ми перемістилися в спальню і це продовжилося, все було дуже пристрасно! Ми стали зустрічатися кілька разів на тиждень, все було чудово.

В черговий раз лежачи в ліжку я запитав, а не здогадується чоловік про її зради? Відповід мене вразила, просто легкий шок! Відповідь була така: він все знає і це його дуже заводить. Зрада в їх нудному сімейному житті була різноманітністю, що зміцнювала їхній шлюб. Ось така історія з реального життя. Так, що зрада зміцнення шлюбу це не міф.

Related Post

Я створюю ілюзію щасливої ​​родини в InstagramЯ створюю ілюзію щасливої ​​родини в Instagram

Красива дочка тата-банкіра, що живе в двоповерховому особняку з каміном в самому центрі міста, – так про мене говорили однокласники. У дитинстві було все: модні речі з Італії, відпустки разом

– Тато, як ти міг з нею зустрічатися? – сказала мені моя донька, якій 18 років– Тато, як ти міг з нею зустрічатися? – сказала мені моя донька, якій 18 років

Після розлучення я жив тихо, спокійно і вважав, що вже не здатний закохатися по-справжньому. Але раптом з’явилася Оленка і перевернула все моє життя … В офісі, де кожен зайнятий своєю

Коханець розповідає мені про свою дружинуКоханець розповідає мені про свою дружину

Я вже 11 років у розлученні. Є онук, цікава робота, і не одна. Живемо разом з донькою-школяркою. Перші роки після розлучення ще сподівалася зустріти чоловіка для спільного життя, але траплялися

facebook