Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи поруч ми зустрілися поглядом і вона якось дивно посміхнулася. Пройшовши метрів 10 я вирішив обернутися і піти за нею не втрачаючи її з поля зору.

Зупинившись біля чергового магазину і щось роздивляючись вона помітила що я стою неподалік і кинула на мене погляд з посмішкою. Бачачи, що вона збирається виходити з торгового центру я зібрався духом і вирішив підійти.

Наздогнавши її на парковці, не встигнувши привітатися вона сказала: Я знала що ти підійдеш! Після цієї фрази градус моєї напруги трохи спав, я запропонував познайомитися і обмінятися телефонами. Вона поцікавилася, скільки мені років (на той момент було 28). Після задала питання не бентежить мене різниця в віці і той факт що вона перебуває в шлюбі?

На це я відповів з легкою іронією що це тільки заводить мене! Вона заусміхалася, ми обмінялися телефонами і роз’їхалися. Повернувшись додому, зробивши всі справи я набрав їй ввечері. Почавши розмову, ми проговорили до глибокої ночі, на годиннику вже було дві години ночі.

У розмові я дізнався що, вона заміжня вже десять років і у них з якоїсь причини немає дітей «мабуть, тому у неї і збереглася така прекрасна фігура».

Вона не стала кокетувати і сама назвала свій вік, їй було тридцять дев’ять років. Поспілкувавшись два дні і зрозумівши з розмов що, вона не проти продовжити я запропонував зустрітися в більш інтимній обстановці!

Вона відповіла мені так: бери весь «набір джентельмена» і приїжджай до мене! ». Думка про зраду в той момент «заводила» мене все більше. Я купив вино і все інше і відправився до неї.

Вона зустріла мене в одній сорочці поверх нижньої білизни, тут у мене заграло все що тільки можна! Я запитав: а як же чоловік? Вона відповіла що він у відрядженні.

Тут я остаточно розслабився і поводився розкуто. Ми сиділи на кухні, попивали вино, розмовляли. Раптом вона встала щоб щось взяти з полиці я довго не думаючи встав і підійшов ззаду, зняв з неї сорочку і «взяв» її прям там.

Потім ми перемістилися в спальню і це продовжилося, все було дуже пристрасно! Ми стали зустрічатися кілька разів на тиждень, все було чудово.

В черговий раз лежачи в ліжку я запитав, а не здогадується чоловік про її зради? Відповід мене вразила, просто легкий шок! Відповідь була така: він все знає і це його дуже заводить. Зрада в їх нудному сімейному житті була різноманітністю, що зміцнювала їхній шлюб. Ось така історія з реального життя. Так, що зрада зміцнення шлюбу це не міф.

Related Post

Я починаю аналізувати і знаходжу нестикування в тому, що він мені раніше розповідавЯ починаю аналізувати і знаходжу нестикування в тому, що він мені раніше розповідав

Минулого року мені зрадив чоловік. Він мав стосунки зі співробітницею. Минуло вже кілька місяців, і я дуже хочу пробачити та забути ту історію, але ніяк не виходить. Чоловік усіляко намагається

Стала на бік сина, але розумію, що він не правийСтала на бік сина, але розумію, що він не правий

У мене є єдиний син, я його безмежно люблю, але рахую, що поводить він себе м’яко кажучи недобре. Невістка моя має деякі мінуси, в плані того, що часто закатує йому істерики,

Загалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечитиЗагалом, уся проблема в тому, що я завжди мовчу, з моменту весілля, не можу заперечити

Моя проблема полягає в тому, що я не можу нормально спілкуватися з батьками чоловіка, найбільше зі свекрухою. Пів року тому у нас народилася довгоочікувана дитина, і ми переїхали до батьків