– Я звабила чужого нареченого прямо на весіллі

Привіт всім, хто це читає. Пишу в більшій мірі для того що б виговоритися. Перед весіллям подруга запросила в гості, там був рідний брат нареченого (про кого і піде мова).

Я за розповідями знала що він одружений, двоє дітей і ось ось буде третій. Весь вечір ми спілкувалися, і сталася близькість.

Я думала на цьому все скінчиться. Але на наступний день він дізнався мій номер і подзвонив, запропонував зустрітися,  я погодилася.

В процесі спілкування, я зрозуміла що він мені близький по духу, з ним я можу бути природною. Від нього я теж відчувала симпатію.

З цього моменту пройшло 2 тижні, ми бачимося майже щодня, я за цей час сильно звикла. На кожні вихідні він їде додому в село, там дружина і діти. А я сиджу, і ллю крокодилячі сльози.

З дружиною у них складні відносини, дітей вона налаштовує проти нього. Найсумніше, що від неї він не піде, дослівно цитую: “Я сама зростав без рідного батька, і не хочу цього своїм дітям”.

Тоді я запитала, а чи ти готовий розірвати наш зв’язок? У відповідь “Ні, ти потрібна мені”.

Звісно я прекрасно розумію що розраховувати мені нема на що, але настільки звикла що теж не зможу розірвати ці стосунки, а тривати це може нескінченно ..

Related Post

– Ох, дівки, неслухняні ви. – Вночі ми з подругою дізналися про таємницю баби Сіми– Ох, дівки, неслухняні ви. – Вночі ми з подругою дізналися про таємницю баби Сіми

Ця історія сталася зі мною в далекому дитинстві, мені було років 7-8. Щоліта ми з моєю найкращою подругою Кірою їздили відпочивати в село до її бабусі. У маленькому селі, куди

Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…Хлопець кинув мене вагітну двійнею, а потім звинуватив мене…

Я зустрічалася з хлопцем ще на початку дев’яностих. Був дивне час. Але мені тоді було добре – я була закохана. Результатом любові стали дівчинки-двійнята, яких народила в жовтні 1993 року.

facebook