Як це її дитина лиса буде ходити

От я дивлюся, а моя невістка таке творить, що й на голову не налізе. От наприклад доні, тобто внучці моїй 2 рочки. Так невістка їй бантики різні заплітає, резиночки, обручі.

Я звісно розумію, що дівчинка має бути красивою, але ж в 2 рочки зарано ще про красу думати. Та і речі в такому віці мають бути практичні і простенькі.

А вона накупила всіляких костюмчиків, джинсів, блузочок. От в наші часи дітей до року ще пеленали в пеленки, а в 6 місяців до горщика привчали.

А ця підгузка натягне, зверху колготи в плаття з будинками, і все, щаслива. А дитині хіба зручно в такому? Ті колготки обтягують, а якість то взагалі ніяка, загальна синтетика, нічого натурального. От колись пам’ятаю були речі, хлопок, шерсть, хб, а зараз що, джинс, синтетика і все на цьому.

Я їй намагалася робити зауваження. Пояснювала, що всьому свій час, просила щоб вона чуба внучці підстригла, а на літо взагалі трішки волосся підрізала, бо ж жарко дитині, відросте.

Так вона замість того щоб волосся відрізати то пов’язку яку вчепить, то резинку, збере в неї волоссячко, а воно ж тягне дитині, заважає, хіба вона така маленька скаже, що їй незручно.

Невістка все про своє. Речі зручні, від підгузків ніколи в житті не відмовиться, а резинки треба для того, щоб дитинці волосся в очі не лізло, щоб косоока не стала.

То відріж, так ні, як це її дитина лиса буде ходити. В неї таке волосся гарне, в 2 рочки вже і косички робить. А треба вони їй ті косички, скажіть. Я кажу, якщо постригти, то і волосся ж краще потім буде рости.

Але нічого не діє, ніякі аргументи. Чи це я що не розумію, чи невістка з тими резинками геть вже поїхала, не внучку ростить, ляльку собі.

Related Post

Діти забрали улюблену онучку, сказали, що я її не так годуюДіти забрали улюблену онучку, сказали, що я її не так годую

Бабуся Маруся виховала за своє життя трьох дітей. І все своє життя вона провела в селі, що, звичайно ж, не могло на ній самій не позначитися. Неспішний спосіб життя, звична

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

Акушерка дар мови втратила, коли побачила, хто приїхав до молодої новоспеченої мами двійнятАкушерка дар мови втратила, коли побачила, хто приїхав до молодої новоспеченої мами двійнят

Олександра сиділа в кафе і намагалася поміститися у невеликому просторі між стільцем та крихітним столиком. Величезний живіт заважав дотягнутися до склянки з її улюбленим чаєм. Саша завжди приходила у це