fbpx

Як це її дитина лиса буде ходити

От я дивлюся, а моя невістка таке творить, що й на голову не налізе. От наприклад доні, тобто внучці моїй 2 рочки. Так невістка їй бантики різні заплітає, резиночки, обручі.

Я звісно розумію, що дівчинка має бути красивою, але ж в 2 рочки зарано ще про красу думати. Та і речі в такому віці мають бути практичні і простенькі.

А вона накупила всіляких костюмчиків, джинсів, блузочок. От в наші часи дітей до року ще пеленали в пеленки, а в 6 місяців до горщика привчали.

А ця підгузка натягне, зверху колготи в плаття з будинками, і все, щаслива. А дитині хіба зручно в такому? Ті колготки обтягують, а якість то взагалі ніяка, загальна синтетика, нічого натурального. От колись пам’ятаю були речі, хлопок, шерсть, хб, а зараз що, джинс, синтетика і все на цьому.

Я їй намагалася робити зауваження. Пояснювала, що всьому свій час, просила щоб вона чуба внучці підстригла, а на літо взагалі трішки волосся підрізала, бо ж жарко дитині, відросте.

Так вона замість того щоб волосся відрізати то пов’язку яку вчепить, то резинку, збере в неї волоссячко, а воно ж тягне дитині, заважає, хіба вона така маленька скаже, що їй незручно.

Невістка все про своє. Речі зручні, від підгузків ніколи в житті не відмовиться, а резинки треба для того, щоб дитинці волосся в очі не лізло, щоб косоока не стала.

То відріж, так ні, як це її дитина лиса буде ходити. В неї таке волосся гарне, в 2 рочки вже і косички робить. А треба вони їй ті косички, скажіть. Я кажу, якщо постригти, то і волосся ж краще потім буде рости.

Але нічого не діє, ніякі аргументи. Чи це я що не розумію, чи невістка з тими резинками геть вже поїхала, не внучку ростить, ляльку собі.

Related Post

Оксана вважає, що розробила ідеальну тактику по закохуванню хлопцівОксана вважає, що розробила ідеальну тактику по закохуванню хлопців

Сьогодні мене можна привітати з маленькою перемогою. У мене на тлі цієї події навіть самооцінка піднялася. Не думала, що я зможу. І взагалі я себе і свої здібності недооцінювала. Тепер

Не завжди нав’язані стереотипи допомагають по життю. Жінки в першу чергу страждають через те що їх засуджуютьНе завжди нав’язані стереотипи допомагають по життю. Жінки в першу чергу страждають через те що їх засуджують

Зараз моя подруга знаходиться в декреті, як і більшість матусь, вона приділяє багато уваги діткам, сім’ї, але не забуває ще й трішки підзаробляти. Чоловік у неї дуже хороший, теж старається,