Як це її син буде гроші заробляти, а я на дивані лежати

Справжнє пекло наздогнало нашу сім’ю. Тепер ми живемо серед постійних конфліктів і сварок.

Я п’ять років намагалася завагітніти, обійшла мільйони лікарів, але все медики розводили руками. Чоловік завжди мене підтримував, ми разом відвідували центр планування сім’ї та сподівалися на диво.Зі свекрухою мені не пощастило.

Вона не була задоволена вибором сина, але раніше в наше життя не втручалася. А тепер вона активізувалася!Коли настала довгоочікувана вагітність, ми з чоловіком вирішили тримати цю новину в секреті.

Насолоджувалися моментом і стежили за тим, як розвивається наш малюк. Приховувати моє становище після п’ятого місяця було вже неможливо, тому ми вирішили сказати батькам, що скоро нас чекає поповнення.

На сьомому місяці вагітності коханий наполіг на тому, щоб я взяла декретну відпустку. Мені потрібно було відпочивати і менше нервувати. Малюка ми довго планували, ризикувати його здоров’ям ніяк не хотілося.

Свекруху така новина не втішила!Про сина свого вона мовчала. А ось коли ми з нею залишалися вдвох, вона починала мені показувати своє невдоволення.Родичка вимагає, щоб я працювала в офісі до самих пологів, а не розслаблялася.

Як це її син буде гроші заробляти, а я на дивані лежати! За час подружнього життя ми разом купили і житло, і машину, тому я зі своєю місією цілком впоралася. Пора і в декрет.Мої батьки завжди нам допомагали і підтримували.

Цього разу вони теж на моєму боці.Свекруха щодня приходить до нас і кричить, мовляв, вали на роботу. Чоловік вважає, що я перебільшую.

Related Post

Коли зайшли в вітальню, де був накритий стіл, виявили лише брудні тарілкиКоли зайшли в вітальню, де був накритий стіл, виявили лише брудні тарілки

Сьогодні у Віктора день народження. Запрошено багато гостей. Адже йому виповнилося тридцять років. Марина кружляла навколо столу, підкладала, додавала, наливала. Їй немає часу навіть перекусити. Всі щось хочуть. От вона

Завагітніла дуже рано, пішла від батьків а тепер щасливаЗавагітніла дуже рано, пішла від батьків а тепер щаслива

Лілі всього 13, її живіт більший за неї саму втричі мабуть, як не більше. Але це не заважає їй дуже багато працювати, а тому числі над городом, власним садом, приводити