fbpx

Як це її син буде гроші заробляти, а я на дивані лежати

Справжнє пекло наздогнало нашу сім’ю. Тепер ми живемо серед постійних конфліктів і сварок.

Я п’ять років намагалася завагітніти, обійшла мільйони лікарів, але все медики розводили руками. Чоловік завжди мене підтримував, ми разом відвідували центр планування сім’ї та сподівалися на диво.Зі свекрухою мені не пощастило.

Вона не була задоволена вибором сина, але раніше в наше життя не втручалася. А тепер вона активізувалася!Коли настала довгоочікувана вагітність, ми з чоловіком вирішили тримати цю новину в секреті.

Насолоджувалися моментом і стежили за тим, як розвивається наш малюк. Приховувати моє становище після п’ятого місяця було вже неможливо, тому ми вирішили сказати батькам, що скоро нас чекає поповнення.

На сьомому місяці вагітності коханий наполіг на тому, щоб я взяла декретну відпустку. Мені потрібно було відпочивати і менше нервувати. Малюка ми довго планували, ризикувати його здоров’ям ніяк не хотілося.

Свекруху така новина не втішила!Про сина свого вона мовчала. А ось коли ми з нею залишалися вдвох, вона починала мені показувати своє невдоволення.Родичка вимагає, щоб я працювала в офісі до самих пологів, а не розслаблялася.

Як це її син буде гроші заробляти, а я на дивані лежати! За час подружнього життя ми разом купили і житло, і машину, тому я зі своєю місією цілком впоралася. Пора і в декрет.Мої батьки завжди нам допомагали і підтримували.

Цього разу вони теж на моєму боці.Свекруха щодня приходить до нас і кричить, мовляв, вали на роботу. Чоловік вважає, що я перебільшую.

Related Post

Я розлучена, є двоє дітей, зустріла хлопця через місяць після того, як вирішила розлучитися з чоловіком і завагітніла від ньогоЯ розлучена, є двоє дітей, зустріла хлопця через місяць після того, як вирішила розлучитися з чоловіком і завагітніла від нього

Я розлучена, є двоє дітей, зустріла хлопця через місяць після того, як вирішила розлучитися з чоловіком. Закохалася в цього хлопця з першого погляду, а через деякий час зрозуміла, що він