Як думаєте, моя дівчина зраджує мені чи я накрутив собі?

Ми зустрічаємося з дівчиною 3 роки. Мені 24, їй 23. Спочатку у нас були дуже добрі стосунки, кохали одне одного досить сильно. Ми видалили всіх друзів і перестали з ними спілкуватися. Живемо з нею поряд, але не разом.

Рік тому вона створила фейковий обліковий запис у соціальній мережі, на який додала багатьох своїх колишніх. Цей обліковий запис я побачив випадково, коли вона забула вийти з нього в браузері. Листування я почитати не встиг, але те, що вона з ними спілкувалася – це я бачив. Вона видалила ту сторінку, і начебто все повернулося до звичної колії. За цей час вона без мене не ходила до клубів, а я лише 1 раз на день народження свого друга (там зібралася лише чоловіча компанія), але вона була в курсі. Я їй дзвонив коли був там і коли повернувся додому, теж набрав.

Близько пів року тому, коли я поїхав за місто до батьків, вона поїхала з подругами до якогось клубу, а після клубу вона додому не повернулася, а залишилася ночувати у друзів її подруги. Дізнався про це я тільки наступного дня, бо трубку ввечері вона не брала, а потім взагалі відключила телефон — мені сказала, що розрядився. Жодних сцен я їй не закочував.

Тиждень тому, коли я знову був на дачі, до неї приїхав друг і залишився на ніч. Ну другом це важко назвати, вони вже років зо два в принципі не спілкувалися, а тут він до неї приїжджає на ніч. Дізнався про це я теж тільки наступного дня, правда, вона сама розповіла. Сказала, що посиділи до ранку, але спали в різних кімнатах.

Не хочу бути параноїком, але якось не спокійно на рахунок цих моментів. Як думаєте, гуляє вона? Мені просто важливо почути думку інших людей. Друзі кажуть що, швидше за все, гуляє, але вони недолюблюють її. Я і сам не ангел, теж встиг почути за минулий рік, тому до її можливих пригод ставлюся спокійно. Просто не хочеться виглядати дурнем.

 

You cannot copy content of this page