Як фантомний біль допоміг мені налагодити життя

Мені не пощастило – після армії я пішов працювати за фахом. Закінчив інститут за фахом ПГС. Не скажу, що на будівництві мені не дуже подобалося, але платили досить добре.

Одного разу обірвався один з тросів і мені буквально роздавило ногу піддоном з цеглою. Він впав з висоти в півметра, тому від ноги залишився тільки… Цілих кісток не було, тому лікарі ампутували ногу по коліно. Добре, що лише одну ногу, та й ту по коліно.

Я не пам’ятаю як опинився на операційному столі, так як від больового шоку відключився. Отямився вже після операції в палаті.

Нога жах як свербить! Заживала дуже важко. Іноді доводилося самому шукати медсестер, щоб вони зробили перев’язку, довелося перенести повторну операцію.

Скажу чесно, що найгірше, що можна почути, це коли тобі повідомляють: “Треба ще трохи відрізати”.

А найсмішніше стало відбуватися після – почала свербіти п’ята, якої немає. Іноді бажання почухати не можна було вгамувати – доводилося чесати п’яту на іншій нозі. Якось навіть почухав ліжко замість неіснуючої п’яти.

Перша біль

І ось замість свербіння в неіснуючій нозі з’явилася біль. Жахлива така, що розриває. Мене намагалися лікувати фізіотерапією, потім були болезаспокійливі. Нічого не допомагало.

Одного разу мені довелося весь день бути на ногах (на нозі і на протезі). І, варто зауважити, що саме в цей день нога не боліла. Ну тобто нила, звичайно, але не було того гострого болю. На наступний день болю теж не було.

Став давати собі кожен день величезні навантаження. Намагався практично цілий день бути на ногах. Знайшов навіть роботу, на якій доводилося більшу частину дня стояти або ходити.

Якось ми тягли упаковки ламінату і під протез залетів камінь. Я впав з ламінатом. Тут товариші по роботі помітили, що у мене протез замість ноги. В цей же день хтось на мене “стуканув” директору.

Начальник викликав – запропонував роботу простіше. Пообіцяв, що підбере щось в офісі. Я навідріз відмовився. Шеф трохи отетерів. Поплескав по плечу і сказав: “розумію, все розумію”.

Після цієї розмови оклад у мене виріс на 30%. Я не знаю, що він там розуміє, але за надбавку дякую!

Related Post

Мій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружиниМій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружини

Я навіть не знаю, що далі робити … Наші відносини з чоловіком не складалися останнім часом. Але я ніяк не могла подумати, що чоловік піде. Та ще й піде до

Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”Мама мені говорила: “Ця дівчина тебе поганому навчить!”

Свою дружину знав ще з дитячого садка. Вона була найпопулярнішою і крутою дівчинкою групи, тому що знала дорослі лайки. Мама ще тоді мені говорила, щоб я з нею не водився,

Водив по губах пальцем і читав свої вірші…Водив по губах пальцем і читав свої вірші…

Після останніх відносин я вирішив відпочити, трохи поміняти імідж  і розмістити свою анкету на одному сайті знайомств. Ходив на зустрічі, гуляли, сміялися. З кимось продовжували спілкування, з кимось ні. В