Як масковий режим зіпсував моє побачення

Масковий режим (та й в цілому пандемія) відбилися на всіх сферах життя. Навіть знайомитися з дівчатами стало важче! Не тільки тому, що треба дотримуватися соціальну дистанцію і всі шарахаються, якщо підійти близько, але й через часте носіння масок.

Тепер не відразу зрозуміло, як виглядає дівчина! Щоб не потрапити в незручну ситуацію, треба стежити за тим, як виглядає людина під маскою. Але знімають їх не завжди, тому доводиться йти на ризик. Справжня лотерея під час знайомства

Одного разу в черзі на касу в продуктовому мені сподобалася одна панянка. Була вона в шапці і масці. Волос майже не видно, лише очі визирають з-за маски. Очі, до речі, правда були красиві, але фігура ще краще.

Встиг оцінити і розглянути все, поки стояв позаду. Почав спілкуватися, робити компліменти. Вона ухильно відповідала, хихотіла, толком не подаючи голосу, відповідала жестами, мовою тіла, коротше.

Я жартував, звивався, як вуж, намагаючись залучити її увагу. Коли вона трохи спустила маску, я обімлів. У підсумку виявилася ця дівчина моєю колишньою, з якої ми розійшлися не на самій позитивній ноті.

Розлучилися ще півроку тому, з тих пір і не бачилися. Ну не впізнав я її, з ким не буває? Все маски винні! Виставив себе повним (ну ви розумієте ким) в цій черзі, поки вона з мене сміялася.

You cannot copy content of this page