fbpx

Як моя дружина нишком кредит відпрацьовувала

Мені 25 років. Народився і живу в невеликому містечку. Після школи вступив до університету, там познайомився з дівчиною, зав’язалися відносини.

Тоді мені здавалося, що я відчуваю до неї лише симпатію, а вона хотіла за мене заміж. Я ухилявся, говорив, що ось закінчимо навчання, почну працювати, там і подивимося.

Потім я зустрів іншу, більш красиву, як мені здавалося, і більш успішну. Зав’язалися нові відносини. Я був закоханий, ми багато часу проводили разом, до того ж вчилися на одному потоці. На п’ятому курсі ми одружилися. Моя колишня дівчина, кажуть, переживала це дуже важко.

Перший час жили дуже важко. У моєму рідному місті роботи немає, складається відчуття, що всі кругом невдахи: байдикують.

Коли у нас народився син, перші два роки ми ледь виживали на моїх випадкових заробітках і підсобному господарстві (жили в моєму домі з мамою).

Я вже майже зважився переїхати в Київ, вже майже зібралися, як один з моїх друзів запропонував влаштуватися на роботу в військове містечко поблизу.
Солдатом за контрактом. Зарплата вище, при тому що середня у нас в місті 4-6 тис.

За умовами контракту сімейним видавали кімнату в гуртожитку, потім окрему квартиру, але треба було чекати чергу, яка для мене мала настати приблизно через рік.

Тому поки я жив в містечку один, дружина залишилася вдома з матір’ю. Раз на місяць мене відпускали додому на 3-4 дні.

Так минуло десь півроку. Всі гроші я справно відсилав додому, банківську карту, куди нараховували три чверті моїх доходів, віддав дружині. Вона не скаржилася, і я спокійно чекав, поки отримаю житло в містечку. Дружина теж начебто знайшла роботу в столиці республіки, поїхала туди до сестри.

Одного разу мені зателефонував друг і сказав, що бачив в одній з саун мою дружину. Спочатку я не міг повірити, став дзвонити дружині – телефон вимкнений.

Передзвонив другу, він говорить, можу довести. Це було вночі, десь в 12. Друг приїхав на своїй машині за мною і повіз в цю сауну. По дорозі розповів, що вони хотіли відпочити з дівчатами, і коли ті приїхали, впізнав в одній з них мою дружину.

Нічого не став робити, щоб, як він сказав, не злякати, залишив з ними своїх знайомих і відразу ж подзвонив мені.

Я приїхав, переконався у всьому. Дружину посадив в машину і відвіз додому. Запитав, навіщо вона це робила. Відповіла, що гроші потрібні були, мовляв, взяла нишком кредит під якийсь «безпрограшний» бізнес з якимось знайомим, той її кинув, втік з грошима, а мені не хотіла це все розповідати. Заробляла ось таким способом на повернення кредиту. Її подруга, яка цим регулярно промишляє, порадила.

Все це сталося тиждень тому. Я подав на розлучення, дитину хочу залишити собі – у дружини борги і вона веде аморальний спосіб життя. Але до суду не повинно справа дійти, тому що тепер вже майже колишня дружина начебто обіцяла добровільно сина мені залишити. Йому і так вже моя мати давно замінила рідну. Ось так ось ще буває, хлопці.

А ще я через соцмережі знайшов свою колишню, вона до цих пір одна. Хочу з нею відновити відносини. Вона теж начебто не проти, але сильно на мене в образі. Каже, можемо поки просто спілкуватися. Запитав, чи любить досі? Відповіла, що це не важливо.

Related Post

Художня розповідь: Я пробачила чоловіка за зраду, тому що розумію, що він мене витримав аж два рокиХудожня розповідь: Я пробачила чоловіка за зраду, тому що розумію, що він мене витримав аж два роки

Так, я груба, але повір, це тільки з тобою. Я мовчу, тільки коли ти починаєш говорити. Я йду, коли приходиш ти. Думаєш, все так просто? Але ж ні, доможися мою

Подруга і “безневинний” флірт з чоловіком. Моїм чоловіком!Подруга і “безневинний” флірт з чоловіком. Моїм чоловіком!

Насправді ніяка вона мені тепер не подруга. Подруги чоловіків з родини не намагаються відвести. Благо, що у мого чоловіка вистачило мізків і стійкості не піддатися на всі ті натяки, які